Tag: muaj

Kaq kohë do të jetë jashtë fushës Varane për shkak të lëndimit

04/11/2021

Raphael Varane, pritet të mungojë për afërsisht një muaj për shkak të një dëmtimi, tha Manchester United këtë mbrëmje. Varane duhej të hiqej në pjesën ... Read More

Barcelona konfirmon se sa do të mungojë Aguero

02/11/2021

FC Barcelona ka konfirmuar se Sergio Aguero do të mungojë për të paktën tre muaj pasi kishte probleme me frymëmarrjen. Sulmuesi argjentinas u dërgua në ... Read More

Fifi rrëfen se si i shtoi 25 kilogram për tre muaj

27/10/2021

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram. Big Brother po sjellë histori dhe ngjarje interesante çdo ditë e më shumë. ... Read More

Talenti holandez me një këmbë në San Siro

15/10/2021

Ka muaj që e kërkon: Talenti holandez me një këmbë në San Siro. Për Paolo Maldinin dhe drejtuesit e skuadrës së Milan është jetike sigurimi ... Read More

Brenda festës “babyshower” të Genta Ismajlit

13/10/2021

Ka tashmë disa muaj që aludohet për një shtatzëni të mundshme. Por vetëm tani, këngëtarja e njohur ka pranuar se është shtatzënë. Siç raportohet, Genta ... Read More

Më shpejt nga çfarë prisnim… Pasi solli në jetë Atarën, Orinda Huta rikthehet të dielën në ekran

08/10/2021

Koha larg ekranit duket se po përfundon për Orinda Hutën. Edhe pse pak muaj më parë ajo së bashku me partnerin Turjan Hysko u bekuan ... Read More

Nuri i shtatzënisë, Gresa shfaqet mahnitëse në paraqitjen e fundit

06/10/2021

Gresa Behluli, së shpejti do të bëhet nënë. Ajo për muaj të tërë shtatzëninë e saj e mbajti të fshehtë, duke mos u ekspozuar shumë ... Read More

Kështu “shkrihet” Arbenita pas vajzës së saj

02/10/2021

Arbentia ismajli, është duke jetuar ditët më të bukura të jetës së saj. Muaj më parë ajo u bekua me një vajzë të cilën e ... Read More

Stina e vjeshtës, në këtë mënyrë e veshë Sara bijën e saj

02/10/2021

Sara Hoxha, muaj më parë është bërë nënë. Ajo nga lidhja e dashurisë me rep-artisitin, Ledri, solli në jetë fëmijun e saj të parë që ... Read More

Si binjake, Gresa na prezanton edhe me motrën e vogël

29/09/2021

Gresa Behluli, së shpejti do të bëhet nënë. Ajo për muaj të tërë shtatzëninë e saj e mbajti të fshehtë, duke mos u ekspozuar shumë ... Read More

Vjen konfirimi, ja sa muaj do të mungoj Granit Xhaka

29/09/2021

Granit Xhaka mungon tre muaj Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, do të mungojë tre muaj për shkak të lëndimit të pësuar në ndeshjen me Tottenhamin ... Read More

6 muaj pa Cimën, Adelina Thaçi përlot me fjalët: Po më mungon shumë babi

26/09/2021

6 muaj më parë, babai i Adelina Thaçit aktori i njohur për publikun shqiptar Rasim Thaçi – Cima, u nda nga kjo jetë. Ajo sot ... Read More