Tag: mori

Mevlani ia shpreh publikisht dashurinë, ky është reagimi i Ledianës

13/04/2021

Komenti i Ledianës mori vëmendje në foton e fundit të Mevlanit. Dy konkurrentët e “Përputhen”, Mevlani dhe Lediana, janë deklaruar se në program janë vetëm ... Read More

Goditje e rëndë, Melisa e “Përputhen” sapo mori lajmin shumë të hidhur

12/04/2021

Melisa e emisionit “Përputhen” sot mori një goditje të rëndë. Ka disa ditë që në rrjetet sociale ka zëra që reperi i njohur shqiptar Stresi ... Read More

Eros Grezda më romantik se kurrë/ Trëndafile dhe fotografi për foton e partneres, Oriola Marashi

18/03/2021

Oriola feston ditën e lindjes dhe urimin më special e mori nga i dashuri i saj, që ka mbledhur një grup fotosh nga udhëtimet e ... Read More

Atdheu tregon për mesazhin kërcënues që mori nga Dubai: Hiq dorë nga Sara

04/03/2021

“Hiq dorë nga Sara”, Atdheu tregon për mesazhin kërcënues që mori nga Dubai. Një detaj tronditës u zbulua sot në “PërPuthen”, ku Atdheu tha se ... Read More

Safetja del për të marrë rreze dielli, befason me pamjen

28/02/2021

Safete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit. Këngëtarja Safete Mustafa sicc duket veç po rinohet. Në imazhet që sjellë në instagram, por edhe në ... Read More

Tea dhe Bearti fejohen?

24/02/2021

Fejohen Tea dhe Bearti? Tea mori vëmendje me një detaj në një foto. Dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi vazhdojnë të mbeten ... Read More

Lamtumirë Pirlo, Juventus gjen trajnerin e ri

23/02/2021

Pirlo është zgjidhje e përkohshme: Zbulohet trajneri i ri i Juventusit. Andrea Pirlo e mori drejtimin e Juventusit pas Maurizio Sarrit dhe për momentin ka ... Read More

Si ia mori Argjentina Spanjës Lionel Messin?

18/02/2021

Si ia mori Argjentina Spanjës Leo Messin, sipas Pekerman. Jose Pekerman ka shpjeguar sesi Argjentina, siç thotë ai, ia vodhi Spanjës Lionel Messin, pavarësisht se ... Read More

Ledijana ishte refuzuar nga Atdheu, ja si i përgjigjet ajo kur ky e fton në takim

06/02/2021

Pak ditë më parë, Ledjana mori një refuzim nga Atdheu. Ai nuk pranoi që të dilte në një takim me të, për shkak të videos ... Read More

Një vit pas vdekjes së legjendës Kobe Bryant, bashkëshortja prek me dedikimin

26/01/2021

Sot bëhet plot 1 vit nga aksidenti tragjik ajror, i cili i mori jetën legjendës së basketbollit, Kobe Bryant, vajzës së tij 7-vjeçare Gianna dhe ... Read More

“Të dua shumë”, Tayna merr surprizën mahnitëse te Ura e Bosforit

22/01/2021

Brenda pak vitesh Tayna u kthye në një nga reperet më të suksesshme shqiptare. Ajo mori famë të menjëhershme me këngën “Columbiana” dhe është kthyer ... Read More

Arsenali sapo mori një lajm shumë të mirë

15/01/2021

Skuadra e Arsenalit mori një lajm shumë të mirë. Përpara ndeshjes ndaj Neëcastle United, klubi i Arsenalit ka marrë lajme të mira pasi Kieran Tierney ... Read More