Tag: momentit

Transformim se jo mahi, as burri i vet nuk do ta njeh me këtë ndryshim këngëtaren e njohur kosovare!

17/11/2021

Ajo është njëra nga këngëtaret më të komentuar të momentit. Gili, po vazhdon që me ndryshimin e saj të bërë të jetë pjesë e mediave ... Read More

Adelina del për darkë, në këtë gjendje e poston burrin e saj

14/11/2021

Adelina Tahiri, padyshim është njëra nga artistet më të komentuara të momentit. Ani pse nuk ka sjellë një këngët të re, ajo vazhdon të jetë ... Read More

Fjolla pozon nga Dubai, nga pakujdesia i dalin të brendshmet

11/11/2021

Fjolla Morina, është personazhi më i komentuar i momentit. Lidhja e ndarja nga bashkëshorti i saj, Fisnik Sopa, ende vazhdon të jetë në qendër të ... Read More

Vajza e Sarës bëhet me dokument identifikimit, fëmijë më të ëmbël nuk keni parë

11/11/2021

Ata janë familja më e komentuat e momentit. Poem Blue tashmë është fëmija më i famshëm i Show bizit shqiptar. Çdo postim i saj që ... Read More

Learta ‘shkrin’ Ksuhtrimin nga Turqia, shëtitja e tyre merr vëmendjen

09/11/2021

Learta Jakupi është reja më e komentuar e momentit. Learta Jakupi, është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit. Që kur ajo u bë nuse ... Read More

Rita publikon foto sapo ka dal nga frizerka, nuk heziton të ekspozojë gjoksin e saj gjigant

07/11/2021

Rita Haziri është ndër këngëtaret me të pëlqyera të momentit. Ajo ka qenë shumë aktive në sjelljen këngëve të reja të kompletuara edhe me videoklipe, ... Read More

Donaldi i bëri dhuratë nga shtëpia e Big Brother Vip, Bora Zemani reagon për herë të parë

06/11/2021

Dy personazhet më të përfolur të momentit që emocionuan një publik të gjerë me puthjen e tyre në “Big Brother VIP”, janë Donald Veshaj dhe ... Read More

Jemi mësuar ta shohim si bionde, Learta duket tjetër person me flokë të errëta

30/10/2021

Ajo është reja më e komentuar e momentit. Learta Jakupi, është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit. Që kur ajo u bë nuse në ... Read More

Puthja mes Borës dhe Donaldit ka emocionuar edhe VIP-at

23/10/2021

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, janë aktualisht çfiti mëikomentuar i momentit. Bora Zemani ditën e djeshme u bë pjesë e Big Brother Vip ku u ... Read More

Jeta si në filma e boksierit kampion Florian Marku, nga burgu te fejesa me të dashurën xheloze. Ja çfarë duhet të dini për “mbretin” shqiptar

26/09/2021

Florian Marku është një nga sportistët shqiptarë të momentit, pasi me triumfet e tij ka ngjallur kureshtje si brenda, edhe jashtë vendit, ku kryen edhe ... Read More

Genta Ismajli po e shijon jetën në ditët e fundit të shtatzënisë

22/09/2021

Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të komentuara të momentit. Që nga lidhja e sa me biznesmenin turk, ajo pothuajse çdo herë ka qenë ... Read More

Loredana gjen dashurinë e re

12/09/2021

Ata janë dyshja më e përfolur e momentit. Lidhja mes Loredanës dhe Mozzik duket se këtë herë do të jetë përfundimtare. “Vulën” ia vuri deklarata ... Read More