Tag: moment

Test psikologjik dashurie: ajo ç’ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

13/01/2021

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj ... Read More

Këtyre shenjave të horoskopit as mos u mundoni t’iu shitni rrena

30/12/2020

Në përgjithësi të gjithë kemi tendencën të predikojmë se nuk duhet të gënjejmë dhe në çdo moment duhet të themi vetëm të vërtetën. Por ka ... Read More

Adelina Tahiri ndan një moment romantik me burrin e saj

18/12/2020

Adelina Tahiri ndan një moment dashurie me burrin e saj. Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të dalluara në showbizin kosovar. Duke qenë tejet ... Read More

Momenti romantik i Aida Doçit me burrin e saj

26/11/2020

Aida Doçi me një moment romantik me burrin e saj. Aida Doçi që nga dita kur është martuar nuk po ndalet duke postuar momente të ... Read More

Reja e Shkurtes e lumtur pran burrit, ja çfarë foto publikon

22/11/2020

Reja e Shkurtes ndan një moment interesant me burrin. Si gjithë të tjerat, ashtu edhe reja e këngëtares së njohur Shkurte Fejzës ka arritur që ... Read More

Moment i turpshëm për Hector Bellerinin kur rrëzohet pa ndërhyrje të askujt, videoja bën gjiron në rrjet

08/11/2020

Moment i turpshëm për Hector Bellerinin kur rrëzohet pa ndërhyrje të askujt. Hector Bellerin nuk e ka filluar edhe aq mirë përballjen ndaj Aston Villës. ... Read More

Big Basta rrëfen pengesat e mëdha të familjes së tij: Djajtë donin të na digjnin

10/10/2020

Reperi i njohur, Big Basta ka ndarë së fundmi një moment me familjen e tij, teksa rrëfen se ndihet i lumtur për vendimet që ka ... Read More

Para apo pas ngrënies, kur është koha e duhur për të pirë ujë

25/08/2020

Trupi i njeriut humbet ujë çdo moment, madje edhe nëpërmjet frymës. Rrjedhimisht, pirja e ujit është e një rëndësie madhore për hidratimin e organizmit. Trupi ... Read More

Momenti kur vogëlushi kap gjarprin në vend të shkopit në oborr

09/07/2020

Një moment aspak i zakonshëm dhe i frikshëm njëkohësisht është publikuar në rrjetin social Twitter, kur një djalë i vogël derisa po luante në kopsht ... Read More

Xhelozi e mosmarrëveshje, ky është parashikimi i horoskopit për sot

13/11/2019

Parashikimi i horoskopit për sot. Dashi Ky nuk është një moment i mirë për të folur shumë për veten. Ajo që është e rëndësishme për ... Read More

Kafeja juaj e mëngjesit “kushton” 140 litra ujë!

30/09/2019

Herën tjetër që dëshironi ta përgatitni një kafe, gjejeni një moment për të menduar se sa i rëndësishëm është uji në jetën tuaj. Përderisa e ... Read More

“Me dashurinë time”, Çiljeta shëtitet me veturë me personin më të rëndësishëm për të

06/09/2019

21:29 | 09/06/2019 Çiljeta Xhilaga nuk ndahet në asnjë moment nga vogëlushi i saj. Çiljeta Xhilaga ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, të ... Read More