Tag: Moderatorja

Elita do ta shkrijë Gjikon me foto sesionin e fundit – sa mirë që duket

24/10/2021

Elita Rudi është shfaqur plot stil dhe elegancë në pozat e reja. Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ka kohë që është larguar nga ekrani duke ... Read More

Rikthehet “Love Story” këtë herë me tre opinionistë, dy emra janë zbuluar, po i treti?

13/10/2021

Moderatorja e njohur dhe e dashur për publikun, Alketa Vejsiu, duket se shumë shpejt do të rikthehet sërish në ekran në krye të emisionit të ... Read More

Orinda Huta zbulon se çfarë i tha të bijës kur e pa për herë të parë dhe s’mund të ishte më e veçantë se kaq

11/10/2021

Moderatorja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë në korrik të këtij viti. Ata mirëpritën në jetë një vajzë ... Read More

Pse refuzoi Big Brother Vip dhe në cilin emision është ndjerë e ‘bullizuar’? Roza Lati i tregon të gjitha

09/10/2021

Roza Lati i është përgjigjur 50 pyetjeve të Prive dhe nxorri shumë të pathëna. Moderatorja e ‘Why Not’ tregoi se ka refuzuar Big Brother Vip ... Read More

“Të duket vetja e bukur”/ Fiori Dardha nuk ia përton një përgjigje ndjekëses

01/10/2021

Moderatorja Fiori Dardha realizoi një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram mbrëmjen e djeshme. Ajo iu përgjigj të gjitha pyetjeve, përfshirë edhe ato që ishin ... Read More

Kanë një vajzë, moderatorja shqiptare rrëfen si e tradhtoi ish-bashkëshorti: Në lokalin e shoqes time…

25/09/2021

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhëtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj.Mbrëmjen e djeshme ... Read More

Prezantuesja e njohur shqiptare: E kam ëndërr të kaloj një natë me Cristiano Ronaldon (FOTO)

25/09/2021

Moderatorja e njohur e sportit Viola Spiro, ka deklaruar se do dëshironte shumë të kalonte një natë me futbollistin me famë botërore, Cristiano Ronaldon. “Me ... Read More

Moderatorja shqiptare flet për jetën e re në Afrikë: Mamit i pëlqen të kem një partner me ngjyrë

24/09/2021

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira, ka që në muajin qershor që është zhvendosur në Afrikë, ku jeton dhe punon aktualisht. Ajo ka zbuluar se edhe ... Read More

“Ish-të dashurin e kam mik, e ndihmova të zgjedhë unazën për të fejuarën”, moderatorja shqiptare habit me deklaratën

23/09/2021

Moderatorja sportive, Lei Kraja ka deklaruar se me ish të dashurin raporte mjaft të mira, aq sa e ka ndihmuar edhe në zgjedhejn e unazës ... Read More

“Çfarë do t’i lë vajzës?!”, Bes Kallaku flet për pasurinë e tij dhe i emocionon të gjithë me ato që thotë

17/09/2021

Aktori Bes Kallaku dhe moderatorja Jona Spahiu ishin të ftuar dje në emisionin ‘Abc e pasdites’’ Mirëpo gjatë emisionit nuk munguan as pyetjet pikante të ... Read More

“Çfarë do t’i lë vajzës?!”, Bes Kallaku flet për pasurinë e tij dhe i emocionin të gjithë me ato që thotë

16/09/2021

Aktori Bes Kallaku dhe moderatorja Jona Spahiu ishin të ftuar dje në emisionin ‘Abc e pasdites’’ Mirëpo gjatë emisionit nuk munguan as pyetjet pikante të ... Read More

Elita sjell imazhin me të bukur nga pushimet me familje në Turqi

15/09/2021

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është duke shijuar pushimet në bregdetin e Turqisë. E shoqëruar bashkë me familjen e saj, Elita ka ndarë me ... Read More