Tag: Modelja

Ngjarje e rëndë: Vdes në moshë shumë të re djali i modeles së njohur

19/01/2021

Ka ndërruar jetë 24 vjeçari, djali i modeles së njohur. Modelja e famshme Stephanie Seymour ka përjetuar ngjarjen më të keqe të jetës së saj. ... Read More

Blero shkon në Zvicër, e ‘takon’ Afronën aty ku kurrë nuk e keni menduar!

08/01/2021

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika, tashmë janë zhvendosur në Zvicër. Ishte vet këngëtari ai i cili vitin e ... Read More

Në pritje të ëmbël, Afërdita Dreshaj zbulon sekretin e të qëndruarit në formë perfekte

06/01/2021

Afërdita Dreshaj njoftoi pak muaj më parë se është në pritje të fëmijës së parë. Modelja është në muajin e 7 të shtatzënisë dhe deri ... Read More

Blero do të bëhet xheloz, ja në çfarë fustani pozon Afrona!

05/01/2021

Afrona rrëmben vëmendje me pozat në borë 5 orë më herët Modelja Afrona Dika është ndër emrat më të njohur dhe të komentuar të showbizit ... Read More

Almeda Abazi së shpejti nënë e një vajze, ja emri që ka zgjedhur

05/01/2021

Modelja dhe aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman njoftuan dy muaj më parë se do të bëhen prindër për herë të dytë, ... Read More

Nuk e keni pas asnjëherë, kjo është motra bukuroshe e Afrona Dikës

02/01/2021

Njihuni me motrën e Afrona Dikës. Afrona Dika është modelja kosovare e pëlqyer nga të gjithë. Sidomos pas martesës me Bleron ajo e dyfishoi simpatinë ... Read More

Modelja kollitet në emision, trembet Rudina Magjistari: E ke bërë tamponin?

31/12/2020

Një incident i sikletshëm ka ndodhur në emisionin “Rudina”. E ftuar ka qenë modelja e njohur Heidi Lushtaku, ku përgjatë fjalës së saj e ka ... Read More

Modelja shqiptare tregon se a ishte në lidhje me Ledrin

30/12/2020

U tha se ishte në lidhje me Ledrin, modelja shqiptare tregon të vërtetën. Modelja e njohur shqiptare, Lorena Haliti sipas disa thashethemeve thuhet se ka ... Read More

Në prag të festave, Blero publikon foton më të bukur me Afronën dhe Tarën

24/12/2020

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika janë ndër çiftet më simpatike të shoëbizit shqiptar. Ata janë martuar para një ... Read More

Tyga ‘çmendet’ pas Trejsi Sejdinit, ja gjesti që na çuditi

19/12/2020

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini është shumë aktive në rrjete sociale, ku numëron mbi 300 mijë ndjekës. Ajo publikon vazhdimisht foto nga më provokueset. Së fundmi, ... Read More

Afërdia Dreshaj në muajin e shtatë të shtatzënisë, ekspozon barkun e rrumbullakosur

18/12/2020

Afërdita Dreshaj është modelja e njohur kosovare e cila vazhdon të ketë vëmendje sikur në fillimet e para të karrierës edhe pse është larguar kohë ... Read More

Dhuratat e Arta Nitajt për fansat e saj për fundvit

18/12/2020

Arta Nitaj dhuratë fansave të saj për fundvit. Modelja dhe moderatorja, Arta Nitaj, vazhdon të jetë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. ... Read More