Tag: modelen

Në pritje të ëmbël, Emina Cunmulajn e gjen ditëlindja në spital

14/09/2021

Këtë vit, modelen e njohur, Emina Cunmulaj e ka gjetur ditëlindja në spital. Shkak janë bërë kontraksionet e lindjes. Përmes një video të postuar, modelja ... Read More

‘Do të të kisha kapur për flokësh në mes të studios’, Sindi përplaset ashpër me modelen në studio

04/07/2021

Sindi pati një debat të ashpër në television me modelen Erjola Doçi. Sindi tha se menjëherë pas debatit të saj me Melisën, ku i kishte ... Read More

Emina Çunmulaj tregon se si e mirëpret Gjyste Vulaj

29/05/2021

Kështu e pret Gjystja modelen Emina Çunmulajn në shtëpi. Emina Çunmluaj këto ditë ka vendosur t’i kalojë me pushime në vendlindjen e saj në Ulqin. ... Read More

Urimi i Duas për ditëlindjen e Gigi-t na tregoi gjithçka për marrëdhënien e tyre si kunata!

23/04/2021

Sot është një ditë e veçantë për modelen me famë botërore, Gigi Hadid, pasi feston sot ditëlindjen. Gigi ka lindur në 23 prill të vitit ... Read More

Ndodh edhe kjo, Fero e ngatërron Arbenitën me modelen e njohur

05/04/2021

Fero e ngatërron Arbenitën me modelen e njohur. Mund ta besoni ose jo, por Fero sapo e tha hapur se ai ka ngatërruar Arbenitën me ... Read More

U martuan sepse po presin fëmijë, më në fund publikohen fotot e Arbenitës me barkun e fryrë

19/02/2021

Fero dhe Arbenita u bënë dyshja më e përfolur. Pas martesës së papritur të Feros me modelen Arbenita Ismaili ka filluar që të qarkullojë një ... Read More

“Një përfitues tradhtar”/ Ish e dashura shpërthen ndaj Robert Berishës

10/02/2021

Duket se ndarja e Robertit me modelen Xhesika Kadiu nuk ka qenë dhe shumë e lehtë. Nga ajo çfarë kemi mundur të kuptojmë, dyshja duket ... Read More

Dalin pamjet, Roberti shkëmben puthje pasionante me modelen e njohur

10/02/2021

Roberti shkëmben puthje pasionante me modelen italiane. Roberti konfirmoi lidhjen e re përmes një videoje. Robert Berisha mbrëmë publikoi pamje ku shihej duke darkuar me ... Read More

Roberti darkon me modelen e njohur

10/02/2021

Robert Berisha në darkë me modelen italiane. Roberti darkoi me modelen e njohur. Robert Berisha mbrëmë shijoi një darkë me modelen e njohur italiane, Maria ... Read More

“Në fillim e kam paragjykuar”,e dashura e Seldi Qalliut flet për marrëdhënien me këngëtarin

19/11/2020

Këngëtari i njohur shqiptar, Seldi Qalliu, në muajin shtator zyrtarizoi lidhjen e tij të re me modelen Sindi Cela. Seldi Qalliu është në një lidhje ... Read More

“Çfarë mendon për Mimoza Shkodrën?”, partnerja e Seldit surprizon me përgjigjen: Më bëhet qefi që janë ndarë

21/09/2020

Këngëtari Seldi Qalliu vetëm pak ditë më parë na prezantoi me partneren e tij, modelen Sindi Çela. Gjatë kësaj kohe, çifti nuk i ka kursyer ... Read More

Aurela Hoxha rrëfen situatën e frikshëm që përjetoi nga koronavirusi në Milano

25/03/2020

Masa e ndërmarrë ndaj përhapjes së koronavirusit, siç është izolimi e ka zënë modelen e njohur Aurela Hoxha në Barcelonë. Në një lidhje me “Skype” ... Read More