Tag: model

Samsung Galaxy A51 pranon çertifikimin nga Bluetooth

21/11/2019

Ky model pritet që të ketë një kamerë më ndryshe se modelet e tjera, të kësaj kompanie. Së fundmi kjo kompani edhe ka pranuar çertifikimin ... Read More

7 cilësitë e mira që burrat kërkojnë tek gratë

20/07/2019

Shumica e tyre nuk kërkojnë një model super si të dashur, por preferojnë të kenë një grua të ndershme, me këmbë në tokë, të pajtueshme ... Read More

Veseli: Krenar të jem sërish kryetar i PDK-së, forcës më të madhe të ndryshimeve në Kosovë

31/03/2019

Kryetari i PDK-së Kadri Veseli, zgjedhjet e brendshme në këtë parti i ka quajtur model për partitë e tjera në vend, madje i ka krahasuar ... Read More

Lansohet Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) me lapsin S Pen

29/03/2019

Tani, ka arritur një model i ri më kompakt, një me ekran 8-inç dhe ofron mbështetje për lapsin S Pen (diçka që madje as S5e ... Read More

Kadrije Canolli, në ritmin e modës

15/01/2019

Modelet, fillimisht duhet të jenë 'model' në jetën e tyre të përditshme. Kadrie Canolli është shembull i disiplinës dhe talentit, të ndërthurura në një vajzë ... Read More