Tag: mjaftë

Aida Doçi bëhet ‘kullerkë’, kaq me stil është veshur

12/04/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Man City – Dortmund, formacionet zyrtare

06/04/2021

Publikohen formacionet zyrtare Man City – Dortmund. Një ndeshje mjaftë interesante pritet të jetë edhe ajo mes Manchester Cityt dhe Borussia Dortmund për çerekfinalet e ... Read More

Aida bëhet gati për të dal, stili i saj i veshjes mori tërë vëmendjen

17/03/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Fifi në lidhje me Fationin? – A është kjo arsyeja e largimit nga emisioni?

23/01/2021

A është kjo arsyeja e largimit të tij? Këngëtarja, Fifi është përfolur mjaftë shumë kohëve të fundit për një lidhje me ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Fatjonin. ... Read More

“Të lumshin duart”, Aida Doçi nuk mund t’iu besoj syve si e ka ndryshuar pamjen e saj frizerka

21/01/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Martesa e ka zbukuruar shumë Aida Doçin, kështu po duket sot

16/01/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Aida publikon pamje nga prapaskena, ja kush ishin dëshmtiarë në zyrtarizimin e martesës

08/01/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Shevchenko merr drejtimin e klubit të madh

05/01/2021

Andriy Shevchenko merr drejtimin e gjigantit Europian. Andriy Shevchenko e ka nisur mjaftë mirë aventurën si trajner dhe ka bërë rezultate të shkëlqyeshme me përfaqësuesen ... Read More

Aida e ka lënë vetëm burrin për Vitin e Ri, ja se ku ka shkuar

02/01/2021

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Viti i Ri parë i saj si nuse, por Aida befasoi të gjithë me veshjen

31/12/2020

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta ... Read More

Zanfina fotografohet duke vozitur, por vëmendja shkon diku tjetër

27/12/2020

Në këtë gjendje vozit veturën Zanfina. E bukur, joshëse dhe mjaftë provokuese. Flasim për këngëtaren Zanfina Ismaili e cila gjithmonë godet me publikimet që i ... Read More

Sabri Fejzullahun e puthin këto dy vajza

22/12/2020

Këto vajza i dhurojnë puthje Sabri Fejzullahut. Është këngëtar mjaftë i dashur për publikun shqiptar. Këtë simpati e ka fituar që kur u bë pjesë ... Read More