Tag: mirë

Koncerti tek “Shefqet Ndroqi”, reagon Olti Curri: Makabre, të këndosh aty ku luftohet me vdekjen

26/11/2020

Opinionisti Olti Curri nuk e ka pritur mirë koncertion që Ansambli i këngëve dhe valleve popullore mbajtën ditën e djeshme tek spitali “Shefqet Ndroqi”, ku ... Read More

Ju që e keni marrë me meritë patentë shoferin duhet ta dini, kush ka përparësi në këtë kryqëzim

26/11/2020

18:53 | 25 Nëntor 2020 A mendoni se jeni shofer i mirë? Në mediat sociale po qarkullon një ilustrim i një kryqëzimi që ka bërë ... Read More

Dybala kritikohet mga Pirlo

25/11/2020

Pirlo e kritikon Dybalan: Paulo nuk luajti mirë. Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, e ka kritikuar Paulo Dybalan për paraqitje të dobët në fitoren e ... Read More

Pse personat e shenjës së Shigjetarit, duhet t’i keni gjithmonë pranë

20/11/2020

Në zodiak ka shumë miq të mirë, por duhet pranuar se askush nuk mund të jetë si shigjetari. Nëse keni një mik të tillë dijeni ... Read More

Në këto vende mos shkoni kurr pa dezinfektus me vete

16/11/2020

Të gjithë e kemi fare mirë të qartë që larja e duarve është mënyra më e sigurt për të ndaluar përhapjen e baktereve: rreth 80% ... Read More

Disa lëndë mësimore që çuditërisht ekzistojnë

16/11/2020

01:32 | 16 Nëntor 2020 Sigurisht, profesionet e qëndrueshme, solide, të paguara mirë janë gjithmonë të preferueshme. Por, sa ndryshon bota jonë, kurset dhe lëndët ... Read More

Çka i ka bërë Meda? – Kaq nervoze nuk e kemi parë kurrë Lulen

15/11/2020

Ky shikim i Lules. Publiku tashmë e njeh mirë bashkëshorten e këngëtarit Meda, kjo pasi ai nuk ka ngurruar që ta prezantoj në publik. Pra, ... Read More

Donnarumma – Milan, lajm fantastik nga Italia

14/11/2020

Tifozët e Milan kanë marrë një lajm të mirë. Gianluigi Donnarumma do të vazhdojë qëndrimin te Milan. Sipas Calciomercato, Gianluigi Donnarumma është afër një marrëveshje ... Read More

Lajm i keq për Interin, ylli i skuadrës pozitiv me Covid-19

14/11/2020

Një lajm aspak i mirë ka ardhur për skuadrën e Interit. Mesfushori i Interit, Marcelo Brozovic ka rezultuar pozitiv në analizat e koronavirusit. Thuhet se ... Read More

Dy gjigantët spanjoll pas Castillejo, si do të vendos Milan?!

12/11/2020

Anësori i Milanit Samu Castillejo nuk po përjeton momentin më të mirë për momentin, pasi ka humbur vendin e tij në 11-shën shartuese. Siç raporton ... Read More

Lajm i keq për Interin, ylli i madh po largohet nga skuadra

10/11/2020

Një lajm aspak i mirë ka ardhur për skuadrën e Interit. Christian Eriksen mund të largohet nga Inter në afatin kalimtar të janarit, sipas medieve ... Read More

Bernard Challandes tregon arsyen përse ftoi Mirlind Dakun

10/11/2020

Golashënuesi më i mirë në Superligën e Kosovës këtë edicion, Mirlind Daku, është ftuar për herë të parë në ekipin e parë te Përfaqësuesja e ... Read More