Tag: Ministrja

Pamje, ministrja Albulena Haxhiu sërish shtatzënë

24/03/2021

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, pritet që shumë shpejt të bëhet nënë për herë të tretë. Haxhiu, muajve në vijim do ta sjellë në jetë ... Read More

Video/ Elisa Spiropali tregon anën tjetër të saj, ministrja shfaqet duke kërcyer

23/02/2021

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e cila është njëkohësisht edhe drejtuese politike e PS në Tiranë, ka zbuluar një talent “të ... Read More

“Ka mama çun”, Spiropali feston ditëlindjen e parë të djalit

20/01/2021

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë. Pas vajzës Nalta, deputetja e ... Read More

Me plot sharm, kështu dukej Vlora Dumoshi para 26 viteve

20/11/2020

Kështu dukej Vlora Dumoshi para 26 viteve. Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi është një nga femrat më të suksesshme kosovare. Ajo është ... Read More

Ministrja Dumoshi i del në mbrojtje aktores Adriana Matoshi

31/10/2020

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi është solidarizuar me aktoren Adriana Matoshi pasi ndaj kësaj të fundit u bënë komente fyese për lidhjen ... Read More

Aplikacioni për Covid-19 është gati. Mësoni këtu nëse jeni prekur nga koronavirusi

29/07/2020

Në një video të publikuar nga ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, bëhet me dije se portali coronavirus.shendetesia.gov.al, nëpërmjet aplikacionit e-Albania, do t’u ... Read More

Elisa Spiropali zbulon planet për pushimet verore: Gjithmonë i bëjmë pushimet në jug, aty e kam syrin dhe shpirtin

18/06/2020

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali teksa ishte e ftuar në emisionin ‘Rudina’ zbuloi më shumë rreth jetës së saj private, apo dhe ... Read More

Valbona Selimllari mesazh qytetarëve: Duhet të vazhdojmë të ndjekim rregullat, derisa të ketë një vaksinë duhet të përshtatemi me realitetin

21/05/2020

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka ndarë në ‘Facebook’ mesazhin e ish-missit Valbona Selimllari, e cila u bën thirrje qytetarëve të vazhdojnë të ndjekin rregullat, ... Read More

Elisa Spiropali uron Pashkët nëpërmjet fotos me dy fëmijët e saj

12/04/2020

Elisa Spiropali ka uruar ditën e sotme Pashkët. Si gjithë të tjerët, edhe ministrja këto ditë është e izoluar në shtëpi. Ndaj dhe urimin e ... Read More

Manastirliu mbledh Task-Forcën: Shqipëria deri në këto momente s’ka asnjë rast të konfirmuar me Coronavirus 

24/02/2020

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka mbledhur Task-Forcën për Coronavirusin, nga ku deklaroi se në Shqipëri, deri në këto momente nuk ka asnjë rast të ... Read More

Nënë për herë të dytë, Elisa Spiropali zbulon kuptimin e veçantë të emrit që i vendosi djalit

17/02/2020

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali u bë nënë për herë të dytë në janar. Spiropali solli në jetë një djalë, të ... Read More

10 ditë pas lindjes së djalit/ Elisa Spiropali rikthehet në Parlament

30/01/2020

Vetëm 10 ditë më parë ministrja Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Vetë Elisa Spiropali postoi foto nga materniteti ku na prezantonte me ... Read More