Tag: Mimoza

Duket si vajzë e re, por nuk do ta besoni sa sa vite mbushi sot Mimoza Mustafa

08/12/2020

Mimoza Mustafa vazhdon të jetë këngëtare shumë e dashur për publikun tonë. Në skenën muzikore ajo u inkuadrua dy dekada më parë. Në çdo këngë ... Read More

Mimoza visht si ‘rebele’, befason në pamjen e fundit

16/11/2020

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar. Që nga fillimi ajo u bë e preferuara e publikut, përcjell ... Read More

Mimoza Mustafa niset për dasmë, fustani i saj mori tërë vëmendjen

05/11/2020

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve. Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur ... Read More

Mimoza ka ‘harruar’ të plaket, shfaqet e veshur me fustanin plot ‘xixa’

04/11/2020

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve. Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur ... Read More

Mimoza Shkodra ja qet ‘flakën’ Instagramit me postimin e fundit

29/10/2020

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar. Që nga fillimi ajo u bë e preferuara e publikut, përcjell ... Read More

Mimoza Mustafa ‘sfidon’ vajzat e reja, shfaqet super tërheqëse e veshur në fustan të ngushtë

29/10/2020

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve. Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur ... Read More

Kështu dukej Mimoza Mustafa para disa vitesh, ishte krejt ndryshe

29/10/2020

Mimoza Mustafës i duket vetja “yll”, por shikoni si dukej para disa viteve. Ka kohë që Mimoza Mustafa nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri ... Read More

Seldi do t’i bie pishman, me këtë foto Mimoza i tregon çfarë ka humbur!

25/10/2020

Mimoza Shkodra është një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar. Që nga fillimi ajo u bë e preferuara e publikut, përcjell ORAinfo. Mimoza ... Read More

Ish-banorja e “Big Brother Albania” i jep fund beqarisë, pamje nga ceremonia e martesës

08/10/2020

Ish-banorja e “Big Brother Albania 2”, Mimoza Krasniqi  e cila mbetet  një nga personazhet më të pëlqyer nga publiku i ka dhënë fund beqarisë. Ish-banorja ... Read More

Seldi drejt fejesës për herë të katërt. Kush është modelja që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit

19/09/2020

Pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu ka bërë publike lidhjen e re të dashurisë. Ishte pikërisht ditëlindja e të dashurës së tij kur ai ... Read More

“Sa herë je fejuar?” Partnerja ngacmon Seldin me pyetjen epike dhe tregon reagimin e tij

16/09/2020

Pas kohë pas ndarjes nga këngëtarja Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu na prezantoi me partneren e tij, Sindin. Kjo e fundit jeton në Belgjikë dhe punon si ... Read More

Mimoza Kusari-Lila: Kam përafrim me Lëvizjen Vetëvendosje (Video)

07/05/2019

Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila ka thënë se me Ilir Dedën kanë dallime sa i përket mënyrës së bashkëpunimit me subjektet e tjera politike. Kusari-Lila, ... Read More