Tag: Mihrije

1 milionë dollarë për një natë! Ja si reagoi Naimi pas ofertës që shqiptari i njohur i bëri Mihrije-s

20/02/2021

Mihrije Braha dhe Naim Abazi, janë padyshim një ndër çiftet më simpatikë dhe të përfolur të botës së skenës dhe ekranit shqiptar. Ato nuk kanë ... Read More

Mihrije Braha sapo pranoi një dhuratë shumë të veçantë

29/01/2021

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo. Mihrija është ... Read More

Zbulohet një foto e Mihrijes e shumë viteve më parë, nuk do ta besoni si dukej

05/01/2021

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo. Mihrija është ... Read More

Mihrija do ta ‘çmend’ Naimin, shfaqet pa të brendshme në fustan provokues

22/12/2020

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo. Mihrija është ... Read More

Kur Naimi u diagnostikua me tumor, kam vdekur disa herë, rrëfimi i prekës i Mihrije Brahës

12/11/2020

Mihrije Braha ka rrëfyer një ngjarje prekëse para publikut. Mbrëmjen e djeshme startoi emisioni “E ardhmja është vajzë” në ekranin e “AbcNews” dhe për të ... Read More

Mihrija ka harruar se nuk është më vajzë e re, shikoni si është veshur sot

21/10/2020

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo. Mihrija është ... Read More

Mihrije Braha merr vëmendjen në Instagram

28/04/2019

Mihrije Braha ka ardhur me poza atraktive në Instagram. Këngëtarja Mihrije Braha nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram i ka ndarë disa foto në të ... Read More

Mihrije Braha me veshje sportive, shfaqet në top-formë

23/04/2019

Mihrije Braha ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet në top-formë. Mihrije Braha çdo herë merr komplimente për dukjen, madje ... Read More

Naim Abazi dhe Mihrije Braha në pushime, çifti shprehin dashurinë ndaj njëri-tjetrit në Maldive

23/02/2019

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë emra të njohur të skenës. Por, me kalimin e viteve, duket se nuk po ndikon kjo në harmoninë e ... Read More

Mihrije Braha: Jam femër e kompletuar dhe goxha inteligjente

20/01/2019

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, nuk është treguar fare modeste së fundmi. Në paraqitjen e saj më të fundit televizive, këngëtarja ka deklaruar se ajo ka ... Read More