Tag: merr

Telashet nuk kanë fund për Fjolla Morinën, Prokuroria e Kukësit kërkon të gjykohet për trafik armësh

01/12/2020

Merr tjetër rrjedhë çështja për këngëtaren nga Kosova, Fjolla Morina. Drejtuesja e Prokurorisë së Kukësit del kundër prokurorit të çështjes dhe kërkon që këngëtarja të ... Read More

Barcelona e harron humbjen nga Atletico Madrid, sapo mori lajmin e keq

22/11/2020

Barcelona merr goditje tjetër, Pique e Roberto pritet të mungojnë më gjatë. Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka marrë një lëndim të pjesshëm të ligamentit ... Read More

Adelina tregon që ka shumë shije, merr gjithë vëmendjen me kombinimin e fundit

24/10/2020

Adelina Ismaili merr vëmendjen me pamjen tërheqëse në imazhet e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, është gjithmonë shumë e komentuar për paraqitjet e ... Read More

Një vjehërr e dashur si nëna e Ledrit, i bën dhuratë të çmuar Sarës

23/10/2020

Sara Hoxha merr një dhuratë të veçantë nga nëna e Ledrit. Me disa postime në llogarinë e saj në Instagram, Sara Hoxha me krenari na ... Read More

Atletico Madrid merr lajmin e zi para ndeshjes me Bayern Munchen

19/10/2020

Atletico Madrid merr lajmin e zi para ndeshjes me Bayern Munchen . Skuadra e Atletico Madrid ka marr një lajm të keq para ndeshjes me ... Read More

“I ka martesa këto peripeci”, Vesa Luma dhe Big Basta nuk flasin me njëri-tjetrin, ja ‘molla e sherrit’

26/07/2020

Këngëtarja Vesa Luma përpos dashurisë që merr çdo ditë nga partneri i saj, ka treguar se ndonjëherë ka dhe zënka mess çiftit. Këtë herë molla ... Read More

Covidi te Partizani, FSHF merr vendimin përfundimtar për derbin

10/07/2020

Nuk ka më dilema, FSHF merr vendim përfundimtar për derbin Partizani-Tirana. Situata kaotike tek të kuqtë vendosi në dyshim zhvillimin e ndeshjes së sotme në ... Read More

Tronditet Superliga/ Nesër nis kampionati, një lojtar rezulton pozitiv

02/06/2020

24 orë përpara startit, futbolli shqiptar merr një goditje të fortë. Një rast pozitiv me Covid-19 në Mallakastër, i cili përkon me një futbollist të ... Read More

Luana Vjollca gati për dasmën me Krenar Çoçajn

01/02/2020

Pas njohjes së familjeve dhe raportit të rregulluar me Getoarin, dyshja merr hapin e radhës – Çifti  bashkëjetesë mes Tiranës dhe Prishtinës Luana Vjollca dhe ... Read More

Detaji tronditës/ Atentatin ndaj Kovaçeviç e ka porositur nga burgu ish-lojtari i Real Madridit

16/01/2020

Merr përmasa skandaloze atentati i para pak ditësh ndaj Darko Kovaçeviç, ish-lojtarit të Juventusit sot drejtues tek Olimpiakosi i Pierut. Nga sa bëjnë me dije ... Read More

Qani shpesh? Ja çfarë do të thotë kjo për ju

06/01/2020

Qarja është shfaqja e fundit e ndjeshmërisë; edhe nëse ju merr shumë kohë për ta treguar këtë anë të vetës tuaj tek të tjerët, duke ... Read More

Telefoni mund të mbushet nëpërmjet pajisjes së zgjuar që merr energji diellore

20/12/2019

ABFORCE është pajisja e zgjuar, që merr energji diellore dhe pastaj mund të mbushë telefonat e ndryshëm dhe tabletët. Mjafton që kjo pajisje të jetë ... Read More