Tag: Mendim

Horoskopi ditor, e hënë 20 korrik 2020

20/07/2020

DashiMos kërkoni me ngulm gjate kësaj dite qe partneri te kete per cdo gje, te njëjtin mendim me ju. Lereni ate te shprehet lirisht dhe ... Read More

Shkenca thotë se njerëzit e martuar janë më pak të stresuar

09/07/2019

Por, për fat të mirë ekziston një mendim të cilit të gjithë ne mund t’i besojmë. Sipas shkencës, të qenit në lidhje dashurie mund ta ... Read More

Haradinaj: Fehmi Agani i dha qartësi vizionit tonë për shtet sovran

05/05/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në 20 vjetorin e vrasjes së Fehmi Aganit, ka thënë se ai me mendim të guximshëm dhe veprimtari atdhetare i ... Read More

Vazhdojnë të vijnë ftesat nga Specialja për ish pjesëtarët e UÇK-së

27/04/2019

Njëri nga udhëheqësit e Njësisë Speciale të Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Mendim Daka, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale, i cili më ... Read More

Projekti për ndërtimin e 14 pishinave të notit në seancë të Qeverisë

09/04/2019

Alsat 2019-04-09T09:31:02+02:00 Qeveria sot në seancë duhet të sjell mendim për Informacionin për realizimin e Projektit për ndërtimin e pishinave për not, në propozim të ... Read More

Tare: Rikthimi i lojtarëve të lënduar, lajm i mirë për Lazion

27/02/2019

Drejtori i Lazios, Igli Tare ka “mendim pozitiv” për gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë kundër Milanit. Shqiptari gjithashtu është i lumtur me rikthimin ... Read More

Situata po ndryshon: Meshkujt dashurohen shumë më shpejt dhe më fuqishëm se femrat

22/01/2019

Edhe pse mendim i përgjithshëm është që femrat i pushtojnë meshkujt, mbase duhet të mendohet dy herë Norma e rrënjosur që femrat janë ato të ... Read More

Komisioni i Venecias, mendim pozitiv për ndryshimet në ligjin e gjykatave

14/12/2018

14 Dhjetor 2018 / 19:45 Maqedonia mori jashtëzakonisht mendim pozitiv nga Komisioni i Venecias për ndryshimet në ligjin për gjykata, i cili është në procedurë ... Read More