Tag: Mediat

Dafina dhe Dj Geek më të dashuruar se kurrë, çifti pushime në borë

14/01/2021

Dafina dhe Dj Geek janë në një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë. SHpesh është përfolur për lidhjen dhe ndarjen e tyre, por ... Read More

Mediat ndërkombëtare: Dua Lipa në pritje të fëmijës së parë

14/01/2021

Mediat ndërkombëtare kanë nisur aludimet se këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është shtatzanë. Shhkak për këtë janë bërë disa foto të publikuara nga vetë ... Read More

Ronela Hajati flet për mashkullin ideal: Dua të më kuptojë me një shikim, të gatuaj dhe…

12/01/2021

Këngëtarja Ronela Hajati është përfolur disa herë në mediat rozë për jetën e saj private. Së fundmi, këngëtarja zhvilloi një “lojë” me ndjekësit e saj ... Read More

Meghan Markle dhe Princ Harry prindër për herë të dytë?

07/01/2021

Meghan Markle dhe Princi Harry do të bëhen prindër për herë të dytë. Mediat kanë publikuar fotografitë ku Meghan shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Disa ... Read More

Arta Nitaj bën ndryshimin e madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri

06/01/2021

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e ... Read More

Milani në telashe të mëdha, 3 lojtarë kyç në dyshime për ndeshjet e ardhshme

30/12/2020

Milano me mungesa, 3 lojtarë kyç në dyshime për ndeshjet e ardhshme. Mediat nga Italia bëjnë të ditur që Zlatan Ibrahimovic, Ismael Bennacer dhe Alexis ... Read More

Kritikohet Muriqi: “Kosovari s’po e shpaguan veten”

25/12/2020

Mediat italiane kanë kritikuar futbollistin kosovar, Vedat Muriqin. Vedat Muriqi është kritikuar nga mediat italiane për mungesë kontributi në skuadrën e Lazios, duke qenë se ... Read More

Linda Morina publikon momente me ‘frajerin’ e saj

18/12/2020

Linda Morina vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë. Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ... Read More

Një vjeherr si Shyhretja, më e rregulluar se reja e saj

16/12/2020

Shyhretja më e rregulluar se reja e saj. Shyhretja dhe Learta janë dy fytyrat më të komentuara në mediat rozë për raportin e mirë që ... Read More

Për super golin e Zenelit shkruajnë edhe mediat spanjolle, përmendin edhe Kosovën

13/12/2020

Mediat spanjolle nisin të shkruajnë për Kosovën, flasin për supergolin e Zenelit Media e madhe spanjolle, Marca ka nisur të shkruajë për yjet e Kosovës. ... Read More

U përfol se i dha fund lidhjes me Seldin, flet modelja : Ishte gabimi im

06/12/2020

Gjatë ditës së djeshme në mediat rozë qarkulloi lajmi se këngëtari Seldi Qalliu i kishtë dhënë fund lidhjes nga e dashura e tij, Sindi. Zërat ... Read More

Del testamenti i Maradonës, ja kush janë 3 familjarët që ka përjashtuar nga përfitimi i milionave

05/12/2020

Diego Armando Maradona sipas lajmeve të bujshme që vijnë nga mediat argjentinase, duket se ka përjashtuar tre familjarë nga testamenti i tij. Bëhet fjalë për ... Read More