Tag: mbrëmë

Milan po e transferon ‘bomberin’ gjerman për 40 milionë euro

14/01/2021

Milan transferon yllin gjerman për 40 milionë euro. Milan mbrëmë u kualifikua në çerekfinalen e Kupës së Italisë, pas fitores ndaj Torinos me anë të ... Read More

Sulmohet nga familjari i pacientit një infermiere në Infektivë

12/01/2021

Një infermiere është sulmuar fizikisht në vendin e punës mbrëmë nga një familjare e një pacienti. Ngjarja ka ndodhur në Klinikën Infektive. Lajmin e ka ... Read More

Goditja e janarit: Milan siguron transferimin e yllit të Serie A

10/01/2021

Milan siguron transferimin e yllit të Serie A. Milan mbrëmë u rikthye te fitorja duke e mposhtur Torinon me rezultat 2-0 dhe Rosonerët vazhdojnë ta ... Read More

Fejohet djali i ministrit kosovar, pamje të bukura nga ceremonia

09/01/2021

Ministri i Forcave të Sigurisë së Kosovës, Anton Quni ka pas festë mbrëmë. Kjo pasi djali i tij, Alberti, është fejuar. “Babi të dëshiron shumë ... Read More

Super Maldini, po e transferon yllin e Serie A për 12 milionë euro

05/01/2021

Milan transferon yllin e Serie A për 12 milionë euro. Milani mbrëmë mposhti Beneventon në transfertë me rezultat 0-2 dhe Rosonerët vazhdojnë ta mbajnë vendin ... Read More

“Ndizen” gjakrat tek “Love Story”/ Saimiri puthje me një tjetër vajzë, Silvana: Më zhgënjeu

22/12/2020

Nisin xhelozitë dhe mëritë e para tek “Love Story”. Saimiri kishte mbrëmë takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshinë në disa skena ... Read More

Adriana do ta “çmend” të dashurin afrikan me këtë pamje

13/12/2020

Kështu u duk mbrëmë Adriana Matoshi. E, kush mbet pa e diskutuar lidhjen e dashurisë së Adriana Matoshit? Aktorja sërish e kapi qendren e vëmemdjes. ... Read More

Publikohet fotoja e parë pas martesës nga Fjolla Morina dhe Fisnik Syla

10/12/2020

Fjolla Morina, mbrëmë (e mërkurë) i ka dhënë fund beqarisë. Ajo ka kurorëzuar dashurinë me martesë me partnerin e saj, biznesmenin e njohur nga Gjilani, ... Read More

Humbja nga Milan, ja kë e fajëson Gattuso!

23/11/2020

Napoli është mposhtur mbrëmë nga Milan në kuadër të Serie A. Rino Gattuso u intervistua nga Sky Sport pas ndeshjes Napoli-Milan. Trajneri axurr pranoi se ... Read More

Befason nusja e Ledrit, na prezanton me tortën ‘gjigante’ nga festa e saj e mbrëmshme

17/11/2020

Sara mbrëmë organizoi një festë para lindjes. Ajo publikoi pamje të ndryshme nga atje, përcjell ORAinfo. Sara u shfaq e veshur me e rregulluar tejet ... Read More

Humbja nga Lille, shpërthen Ibrahimoviç

06/11/2020

Milan ka humbur mbrëmë në shtëpi nga Lille me rezultat të thellë 0:3 në kuadër të Europa League. Zlatan Ibrahimovic nuk e pranoi mirë humbjen ... Read More

“Do largohem shpejt, vajza ka ditëlindjen”/ Si e festoi Rea Xhillari 30-vjetorin e saj

19/02/2020

Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar mbrëmë në “Real Story” të gazetarit Sokol Balla në televizionin “News 24”. Në nisje të emisionit, kreu i ... Read More