Tag: mbetet

“Daja me fat, deklaratat e Ramës luks”, Duro analizon derbin, zbulon pikat e dobëta të Partizanit

26/10/2021

Derbi i kryeqytetit prodhoi pak spektakël por mbetet një sfidë që nuk i humbet kurrë shkëlqimi dhe rëndësia. Në një 90-minutësh me pak rastet ai ... Read More

Vesa Lumës i është bër djali ‘burr’, ndan imazhin më të ëmbël me të

26/10/2021

Vesa ndan imazhin më të mirë pranë të birit. Vesa mbetët një këngëtarë që gjithmonë merr vëmendje me pozat e ndryshme që publikon. Duke ndarë ... Read More

Punë e kryer, këtë fanellë do ta vesh Dybala sezonin e ardhshëm

20/10/2021

Dybala do të mbetet te Juventusi deri në vitin 2026 Sulmuesi pritet që së shpejti të nënshkruajë kontratën e re me “Zonjën e Vjetër”. Paulo ... Read More

Ryva rregullohet e bëhet gati për emision, vëmendje marrin çizmet e saj

17/10/2021

Ryva Kajtazi, vazhdon të mbetet e preferua nga publiku. Ani pse ka kohë të gjatë se nuk ka sjellë këngë të re, ajo vazhdimisht është ... Read More

Pochettino flet për të ardhmen e Mbappes

15/10/2021

E ardhmja e Mbappes ende nuk dihet qartë. Mauricio Pochettino, mbetet i bindur se Kylian Mbappe mund të bindet që të nënshkruajë një kontratë të ... Read More

Adelina shfaqet pa vetulla – çfarë ka ndodh me të

08/10/2021

Adelina këtë herë shfaqet hiç pa vetulla. Adelina Ismaili mbetët një këngëtare që rrezaton me bukurinë që ka. Duke u komentuar në shumë aspekte, ajo ... Read More

Lëvizje e papritur, ja ku po transferohet Asensio

08/10/2021

Asensio mbetet në radarin e Liverpoolit Klubi anglez, Liverpool po shikon me vëmendje mundësinë e transferimit të yllit spanjoll të Real Madridit, Marco Asensio. 25-vjeçari ... Read More

Edona Llaloshi trajton fytyrën, përfundon në këtë gjendje

06/10/2021

Kjo është gjendja e Edonës pas trajtimit në fytyrë. Edona Llalloshi vazhdon të mbetët një këngëtare e dalluar tek publiku. Ajo në çdo kohë merr ... Read More

Milan afër nënshkrimit të madh

01/10/2021

Kjaer, do të mbetet pjesë e Milanit. Simon Kjaer,është shumë afër për të mbyllur një kontratë me Milanin zbulon Calcio Mercato,përcjell ORAinfo. Marrëveshja aktuale e ... Read More

Shpëtim Duro skanon favoritët, pikat e dobëta dhe të forta, zbulon dhe arsyen e largimit nga Laçi

27/09/2021

Superliga e këtij sezoni mbetet e “zjarrtë” dhe shumë konkurruese. Është e vështirë të flasësh për favoritë, por tre javë mjaftojnë për të krijuar një ... Read More

Oferta e ‘çmendet’ e Chelseas për Juventusin

24/09/2021

Oferta prej 100 milionë eurove ka arritur: Juventus mbetet pa yllin e skuadrës. Oferta faraonike ka arritur, ylli i Juventusit largohet nga Zonja e Vjetër. ... Read More

Sterling te Barcelona ? Vjen lajmi i papritur

18/09/2021

Manchester City, rrezikon të mbetet pa njërin nga futbollistët më të mirë. Barcelona po shikon një lëvizje huazimi për anësorin e Manchester City, Raheem Sterling, ... Read More