Tag: mbajti

Beatrix nuk e mbajti fjalën që i dha Dj Dagz: “Pasha kryt e mamit dal me ty javën tjetër”

19/01/2022

“Pasha kryt e mamit dal me ty javën tjetër”, Beatrix nuk e mbajti fjalën që i dha Dj Dagz. Ajo i kishte thënë se do ... Read More

Më në fund Genta zbulon gjininë e binjakëve

04/12/2021

Ajo është njëra nga artistet më të komentuara të momentit. Ndonëse fillimisht e mbajti të fshehur shtatzëninë e saj pak javë para lindjes Genta e ... Read More

Nuri i shtatzënisë, Gresa shfaqet mahnitëse në paraqitjen e fundit

06/10/2021

Gresa Behluli, së shpejti do të bëhet nënë. Ajo për muaj të tërë shtatzëninë e saj e mbajti të fshehtë, duke mos u ekspozuar shumë ... Read More

Si binjake, Gresa na prezanton edhe me motrën e vogël

29/09/2021

Gresa Behluli, së shpejti do të bëhet nënë. Ajo për muaj të tërë shtatzëninë e saj e mbajti të fshehtë, duke mos u ekspozuar shumë ... Read More

Messi përshëndetet ‘ftohtë’ me Laportën

09/08/2021

Përshëndetja e ftohtë e Messit me Laportan. Lionel Messi dje mbajti konferencën lamtumirëse për Barcelonën dhe me lot në sy u përshëndet me klubin ku ... Read More

Lajm i trishtë për sportin, ndahet nga jeta ikona e basketbollit shqiptar

06/08/2021

Ish-basketbollisti dhe trajneri Njazi Lleshi u nda nga jeta në moshën 87 vjeçare. Ai mbajti fanellën me nr.5 në skuadrën e famshme të Partizanit në ... Read More

Nënë për herë të dytë, Tuna publikon pamjet nga festa gjigante për zbulimin e gjinisë së bebushit

12/05/2021

Këngëtarja e njohur Tuna e mbajti të fshehtë shtatzëninë për plot nëntë muaj, ndërsa dy ditë më parë ajo zbuloi se ishte bërë nënë për ... Read More

Nuk i përshëndeti fare, kështu i injoroi Ibrahimoviç tifozët e tij kosovarë

27/03/2021

Zlatan Ibrahimoviç para pak minutave mbajti seancën e parë stërvitore me shokët e tij të skuadrës së Suedisë në ‘Fadil Vokrri’. Suedia nesër do të ... Read More

Reali merr lajmin e keq, lëndohet super ylli

27/11/2020

E Reali, lëndohet Dani Carvajal. Vetëm pak javë pas rikthimit nga dëmtimi që e mbajti shumë gjatë jashtë fushave, Dani Carvajal është ndalur sërish. Mbrojtësi ... Read More

Basha: Nuk do të ketë zgjedhje në 30 qershor, grushti i shtetit do të ndalet

21/05/2019

Kreu i demokratëve, Lulzim Basha nga Berati ku mbajti një takim me qytetarët deklaroi se 30 qershori është një tentativë për një grusht shteti kushtetues. ... Read More

Hoxha: Transparenca në komunikimin e procesit të integrimit rritë llogaridhënien

08/05/2019

Komisioni për Integrime Evropiane, në bashkëpunim me Forumin për Transparencë Parlamentare, mbajti takim lidhur me Komunikimin në Procesin e Integrimit Evropian në Kosovë, rolin e ... Read More

Mbajti koncert recital në Tiranë, Soni flet me emocion pas përfundimit të tij

04/05/2019

14:13 | 4 Maj 2019 14:13 | 4 Maj 2019 Soni Malaj ditë më parë mbajti koncert recital në Tiranë. Soni Malaj mbajti koncert recital ... Read More