Tag: mbahet

Mes lotëve, Iliri pas tre muajsh izolim më në fund takon vajzën e tij

01/01/2022

Big Brother vazhdon të thyejë çdo rekord shikueshmërie. Sot po mbahet puntata e radhës e spektaklit Big Brother Vip. Iliri sot ka marrë dhuratën më ... Read More

“Ezel” bëhet baba, zbulohet gjinia e bebit (FOTO)

01/12/2021

Kenan Imirzalioglu do të mbahet mend për rolin e tij në serialin “Ezel”, por tani jeta e tij ka marrë tjetër drejtim. Aktori është baba ... Read More

Gara për Topin e Artë, në këtë pozitë renditet Ronaldo

29/11/2021

Në Paris të Francës po mbahet ceremonia e ndarjes së Topit të Artë, teksa do të ndahen edhe disa çmime tjera. Janë zbuluar edhe tri ... Read More

Kështu duket sot “Rubi” si 42 vjeçare

13/11/2021

Rubi, është seriali që gjatë do të mbahet mend. Ajo është një nga aktoret që mori më shuam famë dhe në vendin tonë për shkak ... Read More

Zbulohet se ku do të zhvillohet Kupa e Botës në vitin 2026

30/10/2021

Botërori 2026 do të mbahet në Amerikën e Veriut. Ngjarja më e madhe sportive në Botë do të organizohet në Amerikën e Veriut. Tani zyrtarë ... Read More

Çka po ndodh me Pogban?

24/10/2021

E ardhmja e Pogbas po mbahet peng nga agjenti i tij Bisedimet midis Paul Pogba dhe Manchester United për një rinovim të kontratës janë pezulluar ... Read More

Puthja e Borës dhe Donaldit ishte e programuar me skenar? Reagon gazetarja e njohur

24/10/2021

Mbrëmja e së premtes në “Big Brother Vip” do të mbahet mend gjatë pasi momenti romantik mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ishte një ndër ... Read More

Thyhet rekordi në garën për “dembelin më të madh” në Mal të Zi, ky është fituesi – ja sa para do të fitojë

25/08/2021

Në konkursin e dhjetë jubilar të të qëndruarit shtrirë, i cili po mbahet në fshatin Brezna të Malit të Zi, një rekord u thye këtë ... Read More

Mbahet gara e çiklistëve “Tour de Lipjan” në Lipjan

31/07/2021

Mbahet gara e çiklistëve “Tour de Lipjan” në Lipjan. Albion Imeri nga Klubi i Çiklistëve “Prishtina” doli i pari në garën e biçikletave që u ... Read More

Distria Krasniqi pëson humbje në gjysmëfinale, mbetet në garë për medaljen e bronztë

06/06/2021

Distria Krasniqi ka pësuar humbje në gjysmëfinale të Kampionatin Botëror të xhudos që po mbahet në Budapest të Hungarisë. Xhudistja e Kosovës pësoi humbje nga ... Read More

FSHF s’poston finalen e Kupës së Shqipërisë më 31 maj

25/05/2021

Finalja e Kupës së Shqipërisë, Skënderbeu – Vllaznia do të mbahet më 31 maj, duke nisur nga ora 19:00 në stadiumin Kombëtar “Air Albania”. Zyra ... Read More

Mësohet koha kur do të performojnë Anxhela Peristeri dhe Gjon Muharremaj në finalen e ‘Eurovision’

22/05/2021

Ja kur do të performojnë Anxhela Peristeri dhe Gjon Muharremaj në finalen e ‘Eurovision’. Sonte do të mbahet nata finale e festivalit evropian “Eurovision 2021”, ... Read More