Tag: marta

Kush është Marta/ 30-vjeçarja seksi e fejuara e re e Silvio Berluskonit

05/03/2020

Fotot që tregonin Silvio Berluskonin me Marta Fascina në Zvicër, të publikuara nga Diva dhe Donna janë pasuar nga një komunikatë për shtyp që ka ... Read More

Modelja e turpëron Courtoisin: “Nëse ke dy fëmijë, kontrollo p***sin tënd!”

01/04/2019

Thibaut Courtois u nda nga gruaja e tij, Marta Dominguez, me të cilën ka edhe dy fëmijë. Sapo mbërriti te Real Madrid ai u përfol ... Read More

Shefi i Kontrollimit Ajror ka pak shpresë që Sala mund të jetë gjallë: Nuk e dimë si është zhdukur

22/01/2019

E marta në botën e futbollit filloi me një lajm jo të mirë, aeroplani me të cilin po udhëtonte blerja e fundit e Cardiff Cityt, ... Read More