Tag: marrëveshjes

PSG mohon akuzat e L’Equipe në lidhje me pagat e Messit

18/09/2021

Gazeta franceze ‘L’Equipe’ publikoi të shtunën, detajet e pagave të marrëveshjes trevjeçare të Leo Messit me Paris Saint-Germain, megjithatë drejtori sportiv Leonardo ka deklaruar publikisht ... Read More

Marrëveshja afër finalizimit, Granit Xhaka po transferohet të gjiganti nga Serie A

15/07/2021

AC Roma pranë finalizimit të marrëveshjes për Granit Xhakën Skuadra e Romës është në detajet e fundit të marrëveshjes me Arsenalin për transferimin e mesfushorit ... Read More

Zbulohen detajet e marrëveshjes: Locatelli tek gjiganti i Serie A

24/06/2021

Locatelli tek gjiganti i Serie A, zbulohen detajet e marrëveshjes. Manuel Locatelli po kalon javët e fundit si futbollist i skuadrës së Sassuolos. Kjo pasi ... Read More

Messi – Barcelona, çka po ndodh tani?

23/06/2021

Ende nuk ka marrëveshjes mes Messit dhe Barcelonës Barcelona dhe Lionel Messi janë në bisedime, por ende nuk kanë arritur marrëveshje për zgjatjen e kontratës, ... Read More

Milan afër arritjes së nënshkrimit me lojtarin nga Premier Liga

14/06/2021

Milan pranë arritjes së marrëveshjes me Tomorin. AC Milan pritet që të konfirmojë arritjen e një marrëveshje për transferimin përfundimtar të Fikayo Tomori nga skuadra ... Read More

Rashica mbetet me një opsion më pak – skuadra e njohur e refuzon transferimin e tij

05/06/2021

S’ka vend për Rashicën në Aston Villa, klubi anglez afër marrëveshjes me anësorin argjentinas. Skuadra e Aston Villas duket se nuk do ta transferoj yllin ... Read More

Një yll tjetër i Milanit paketon valigjet

03/06/2021

Calhanoglu – Milan, larg marrëveshjes. Mesfushori ofanziv turk ka mundësi të largohet nga Milani dhe mund t’i bashkohet Juventusit gjatë verës që vjen Hakan Calhanoglu ... Read More

Vjen lajmi i vitit për tifozët e Barcelonës

28/05/2021

Laporta jep lajmin e madh për tifozët e Barçës: Jemi afër marrëveshjes me Messin Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka dhënë një lajm të madh ... Read More

U kry: Allegri emërohet trajner i ri i Juventusit.

28/05/2021

Allegri emërohet trajner i ri i Juventusit. Juventusi ka konfirmuar zyrtarisht arritjen e marrëveshjes me Massimiliano Allegrin, i cili është emëruar trajneri i ri i ... Read More

FIFA i bllokon markaton Tiranës, arsyeja gjyqi i humbur me Moktar Cise

05/01/2021

Një ditë pasi njoftuan arritjen e marrëveshjes për transferimin e Taulant Seferit, një huazim i bujshëm, klubi bardheblu është njoftuar se e ka të ndaluar ... Read More

Zbulohen detajet e marrëveshjes të PSG-së me Pochettinon

02/01/2021

Paris Saint-Germain zbulon detajet e marrëveshjes me Pochettinon. Paris Saint-Germain ka konfirmuar zyrtarisht arritjen e marrëveshjes me trajnerin argjentinas, Mauricio Pochettino, ndërsa ka zbuluar kohëzgjatjen ... Read More

Milan afër marrëveshjes me yllin e madh

25/10/2020

Romagnoli afër marrëveshjes së re me Milan. Mbrojtësi i Milan, Alessio Romagnoli është afër që të pajtohet për një marrëveshje të re. ‘Calciomercato’ raporton se ... Read More