Tag: marrëveshje

Juventus, PSG dhe Real Madridi po bëjnë mega biznes

10/04/2021

Trekëndësh marrëveshje – Juventus, PSG dhe Real Madridi po bëjnë mega biznes. Sipas Tuttosport, PSG mund të zëvendësojë Kylian Mbappen me Cristiano Ronaldon nëse sulmuesi ... Read More

Barcelona me super transfer nga Liverpool

30/03/2021

Barcelona arrin marrëveshje me Wijnaldum, kontratë tri vjeçare. Georginio Wijnaldum pritet të jetë përforcimi i parë i Barcelonës për afatin kalimtar veror. Mesfushori holandez është ... Read More

Lajm i keq për Bayern, Alaba arrin marrëveshje me gjigantin spanjoll

21/03/2021

Alaba arrin marrëveshje me skuadrën e La Ligas. David Alaba do të largohet nga Bayern Munichu në fund të këtij edicioni si futbollist i lirë. ... Read More

U tha se ka arritur marrëveshje me Barcelonën, vjen reagimi nga stafi i Alabas

11/03/2021

Barcelona e interesuar për Alaban, por nuk ka marrëveshje personale me lojtarin Dita e djeshme ka qenë e mbushur me thashetheme se Barcelona ka marrëveshje ... Read More

Laporta në aksion, Barcelona arrin marrëveshje me yllin e Bayern Munich

10/03/2021

Barcelona thuhet se ka arritur marrëveshje personale me Alaban Mbrojtësi i Bayern Munichut, David Alaba, me shumë mundësi do ta vazhdojë karrierën në La Liga, ... Read More

Milan marrëveshje të re me Chelsean për yllin e madh

03/03/2021

Milan marrëveshje të re me Chelsean. Duket se ardhja e Fikayo Tomorit tek Milan do të sjellë edhe përfitime tjera në merkaton e Rossonerëve. Kjo ... Read More

AC Milan sapo zyrtarizoi transferimin e Mario Mandzukicit

19/01/2021

AC Milani ka njoftuar transferimin e sulmuesit Mario Mandzukic. Kroati ka arritur marrëveshje deri në fund të edicionit me mundësi rinovimi për një tjetër. Mandzukic ... Read More

Real Madrid arrin marrëveshje me yllin e Bayern

19/01/2021

Real Madridi arrin marrëveshje me David Alaban. Real Madridi ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Bayern Munichut, David Alaban. Kështu raportoi para pak minutave media ... Read More

Dalin detajet e marrëveshjes së Mandzukicit me Milanin

17/01/2021

Mario Mandzukic ka arritur marrëveshje me klubin italian, AC Milan dhe nesër pritet t’i kryejë testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontratën. Bashkë me kroatin, pritet ... Read More

Milan arrin marrëveshje për transferimin e super-lojtarit nga Serie A

14/01/2021

Milan arrin marrëveshje për transferimin e Meite. AC Milan dhe Torino kanë arritur marrëveshje për transferimin e Soualiho Meite, si huazim deri në fund të ... Read More

Ozil arrin marrëveshje trivjeçare me skuadrën e njohur

06/01/2021

Mesut Ozil ka arritur marrëveshje trivjeçare me skuadrën e njohur. Ozil ka arritur marrëveshje trivjeçare me Fenerbahçen, sipas mediave turke, e cila mund t’i japë ... Read More

Inter arrin marrëveshje me yllin e madh

30/12/2020

Skuadra e Interit ka arritur marrëveshje me lojtarin e njohur. Interi është favorit për ta siguruar transferin e Papu Gomez nga Atalanta, me raportet e ... Read More