Tag: Maliqi

Jonida Maliqi flet për divorcin nga bashkëshorti: E quaj një dështim timin

30/11/2020

Tre vjet më parë këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi u divorcua nga bashkëshorti, me të cilin ka edhe një djakë Dan. Ditën e djeshme ... Read More

Jonida Maliqi flet për herë të parë për divorcin me ish-bashkëshortin: Ishte ndër vendimet më të vështira

30/11/2020

Këngëtarja dhe moderatorja, Jonida Maliqi ka folur si rrallëherë për divorcin nga ish-bashkëshorti i saj Gent Prizrenin. Në rubrikën “Tani mund të këndosh” përballë Ardit Gjebreas, ... Read More

Jonida bëhet ‘nuse’, i la të gjitha nën ‘hije’ me këtë fustan

20/11/2020

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. Pos për këngët e saj, ajo njihet edhe për veshjen me shumë stil, shkruan ORAinfo. Jonida ... Read More

E kritikoi se puthi djalin në buzë, Jonida Maliqi  i kthehet ndjekëses: Rri e qetë,krijon debate për 5 minuta famë

09/11/2020

Jonida Maliqi është një nga personazhet më aktiv në rrjete sociale ku ndan me ndjekësit për projektet e saj më të fundit apo dhe përditshmërinë ... Read More

Foto/ Jonida Maliqit i ndodh e papritura, i hapet këmisha gjatë videos dhe del “zbuluar”

05/11/2020

Ndonëse këngëtarja Jonida Maliqi është mjaft aktive në rrjetet sociale, ajo i ka munguar të gjithëve në muzikë me projektet e reja. Megjithatë, kengëtarja tashmë ... Read More

“Me të kap ty zëre se ke kapur trans”, Jonida Maliqi i kthehet keq dhe “i mbyll gojën” komentueses

08/09/2020

Jonida Maliqi ka postuar së fundmi disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku duket në super formë si zakonisht. Mirëpo, jo të gjithë ... Read More

‘Karantina ime’, Romeo Veshaj flet për dashurinë me Jonidën dhe marrëdhënien me nënën e saj

01/09/2020

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi muajt e fundit kanë bërë qw mediat të flasin pafund për ta. Një prej çifteve më simpatike të showbizit e ... Read More

“Nuk quhet vjehrrë se nuk kam unazë në gisht”/ Jonida Maliqi flet për marrëdhëniet me prindërit e Romeos: Më respektojnë

27/07/2020

Jonida Maliqi, një prej personazheve që është gjithnjë në qendër të mediave rozë, së fundmi edhe për marrëdhënien e saj me aktorin Romeo Veshaj, ka ... Read More

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj zyrtarizojnë lidhjen, çifti nis bashkëjetesën

11/07/2020

Nga pushimet me Dan tek deklaratat publike të dashurisë, si ndryshoi lidhja e artistëve Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj mund të konsiderohen pa frikë çifti ... Read More

Në karantinë së bashku/ Romeo me fustan dhe Jonida me cigare në gojë, çifti ‘shpërthen’ rrjetin

14/05/2020

Jonida Maliqi dhe Romeo po e kalojnë së bashku karantinën. Çifti tashmë ka vendosur të dal hapur për publikun, ku dhe nuk i ka kursyer ... Read More

Jonida Maliqi dhe Romeo pranojë me një kërcim romancën e tyre

06/05/2020

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë bashkë, e këtë e ka pranuar publikisht vetë dyshja. Të veshur të dy njësoj, me ... Read More

Jonida Maliqi flet për Romeon: Kur u bë publike isha në tension, për dasmë ka kohë

21/04/2020

Nga rrëfimi për shpirtin e lirë tek vlera e parasë, Jonida Maliqi na i zbulon si një ditar karantine, ku çfarë ka më shumë vlerë ... Read More