Tag: lumtur

Dafina dhe DJ Geek më të dashuruar se kurrë, publikojnë një moment intim

23/02/2021

Dafina ndan një çast intim me DJ Geek. Dafina u shfaq e lumtur në përqafim të partnerit. Zeqiri po e shijon në maksimum lidhjen me ... Read More

Ndeshja ndaj PSG-së, Koeman jep një deklaratë të papritur për Messin

14/02/2021

Koeman: Messi është i lumtur, ndeshjen me PSG-në e shoh si të barabartë Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, është shprehur i kënaqur me skuadrën pas ... Read More

S’ka me dilemë, këtë fanellë dëshiron ta djersit Neymar

01/02/2021

Neymari ka konfirmuar për herë të parë se është i lumtur të qëndrojë në Paris Saint-Germain pavarësisht spekulimeve të vazhdueshme mbi të ardhmen e brazilianit, ... Read More

Goli i parë në Seria A, Muriqi befason me këtë deklaratë

31/01/2021

Muriqi ndjehet i lumtur me golin e parë në Seria A. Ylli kosovar, Vedat Muriqi ka thyer heshtjen pas golit të shënuar në Seria A. ... Read More

Nuk kanëtë ndalur, publikohet foto tjetër e Teas me Beartin në këtë gjendje

30/01/2021

Tea e Bearti të lumtur në krahë të njëri-tjetrit. Pas publikimit të videos të dyshes Tea – Beart, të cilëve iu zbuluan fotot ditën e ... Read More

Ermali publikon foto në krahët e nënës, me këto fjalë i drejtohet asaj

14/01/2021

Këngëtari është shfaqur i lumtur pranë nënës së tij, Nerës. Në Instagram, ka publikuar imazhin teksa i ka shkruar disa fjalë me emocion. “Me shpirtin ... Read More

Salah – Liverpool, ky është lajmi i fundit nga Anglia

13/01/2021

Fabinho ka këmbëngulur se Mohamed Salah është shumë i lumtur në Liverpool, në një kohë kur thashethemet për të ardhmen e sulmuesit egjiptian janë shumë ... Read More

E bujshme/ Poçetino bën Pogban objektivin kryesor të merkatos së janarit

12/01/2021

Ditët e fundit është mësuar se mesfushori francez Paul Pogba, nuk është i lumtur te “Manchester United” dhe kërkon menjëherë largimin nga klubi. Nuk dihet ... Read More

Muriqi i lumtur pas rikthimit, befason me deklaratën

21/12/2020

Muriqi: I lumtur që u riktheva, tri pikë të rëndësishme Sulmuesi i Lazios, Vedat Muriqi sonte (e diele) është rikthyer në fushë për herë të ... Read More

Zidane i lumtur pas fitores, ky është reagimi i tij

13/12/2020

Zidane shpehet i lumtur për fitoren ndaj Atletico Madrid. Sonte u luajt derbi i qytetit të Madridit ndërmjet Real Madrid dhe Atletico Madrid, në kuadër ... Read More

Bora dhe Donaldi nuk fshihen më/ Çifti shpreh dashurinë edhe në rrjetet sociale

03/12/2020

Donaldi di si ta bëjë të lumtur partneren e tij Bora Zemanin. Së fundmi aktori dhe prezantuesi shqiptar ka realizuar një portret shumë të bukur ... Read More

Zidane ndjen keqardhje për Interin

26/11/2020

Zidane: Më vjen keq për Interin. I lumtur për suksesin që skuadra e tij arriti në udhëtim në San Siro ndaj Interit, trajneri i Real ... Read More