Tag: Luljeta

Luljeta e Përputhen flet pa doreza: Që të bëjë seks me mua, duhet të…

14/04/2021

Një nga konkurrentet më të përfolura është Luljeta Nallbani, e cila gjithmonë arrin të marrë vëmendjen e të gjithëve, herë me pamjen e saj e ... Read More

Do të ‘shkriheni’ së qeshuri me këtë imitim të Vjosa Osmanit

12/04/2021

Kështu imitohen Vjosa Osmani dhe Luljeta Aliu në Shqipëri. ‘’Kosherja’’ vazhdon të sjell risi në humorin shqiptar duke sjell personazhe dhe imitime fantastike përmes aktorëve ... Read More

Lulja do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje

27/03/2021

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Lules i pëlqen të jetë nuse për qejfin e vjehrrës, shikoni veprimin që ka bërë sot

29/12/2020

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka shumë ... Read More

Me flokë kaçurela e të shkurta, Lulja shaqet super joshëse në pamjen e re

15/12/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Lulja sërish me veshje tradicionale, shikoni reagimin e Medës

04/12/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Lulja kaq të re e ka nënën

01/12/2020

Kaq të re e të bukur e paska Lulja nënën. Luljeta Përgjeqaj është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Medes. Ajo falë reputacionit skenik të bashkëshortit ... Read More

Pa filtera e photoshop, Lulja befason me këtë pamje

17/11/2020

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që ... Read More

Sot ka festë në familjen e Medës dhe Luljetës

14/11/2020

Sot në shtëpinë e këngëtarit Meda ka festë, kjo pasi bashkëshortja e tij, Luljeta feston ditëlindjen. Urimi nga ana e Medës nuk ka munguar as ... Read More

Lulja e Medës vishet me dimi e dallamë, ia bëri vjehrrës zemrën ‘mal’ me këtë pamje

12/11/2020

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka ... Read More

Nusja e Medës ndryshon komplet stilin e flokëve, kaq bukur po duket më pamjen e re

01/11/2020

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka shumë ... Read More

Aliu: Qytetarët ta kuptojnë se qeveritarët nuk janë aty për t’i sunduar, por për t’i shërbyer (Video)

27/05/2019

Luljeta Aliu nga Iniciativa për Drejtësi dhe Barazi ka thënë se Kosova ka shpresë për një të ardhme më të mirë pasi pjesa më e madhe e popullsisë ... Read More