Tag: luan

Anita tregon si e përkëdhel Ramush Haradinaj: Puthje, fjalë të ëmbla dhe më gjuan…

17/01/2021

Anita Haradinaj ishte një nga të ftuarat e puntatës së sotme të “Shiko kush luan”. Ajo u vendos në një sfidë përballë gazetares së mirënjohur Rudina ... Read More

Juventusi do të luaj sonte kundër Genoas pa Ronaldon

13/01/2021

Juventus pa Ronaldon kundër Genoas sonte, formacionet zyrtare. Juventusi do të luan sonte kundër Genoas në kuadër të Kupës së Italisë. Pirlo sonte ka vendosur ... Read More

Luana e dashuruar? Moderatorja befason me përgjigjen

03/01/2021

Luana tregon a është dashuruar. Moderatorja dhe autorja e emisionit “Shiko Kush Luan”, Luana Vjollca, kishte rezervuar një super spektakël me rastin e Vitit të ... Read More

Kështu do të luajë Chelsea nën urdhrat e Tuchel.

30/12/2020

Ja si luan Chelsea nën urdhrat e Tuchel. Thomas Tuchel raportohet se do të jetë trajneri i ri i Chelsea. Skuadra londineze nuk është e ... Read More

Ndodh e papritura në La Liga, lojtari luan me telefon në xhep për 7 minuta

20/12/2020

Mbrojtësi luan me telefon në xhep për 7 minuta. Athletic Bilbao shënoi dy gola në minutat e fundit dhe mori tre pikët pas fitores 2-0 ... Read More

Pasi u përjashtua nga ‘Përputhen’, tani Shqipja kapet me reperin shqiptar

06/12/2020

Shqipja kapet me reperin shqiptar. Mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN” ishte e ftuar ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, e cila u bë pjesë ... Read More

Nalohen rrepsishtë këto ushqime gjatë darkës, sepse iu fryejnë shumë!

05/12/2020

Darka, si vakti i fundit i ditës, luan një rol të rëndësishëm në mbarëvajtjen e punëve në organizëm jo vetëm gjatë natës. Përzgjedhja e ushqimeve ... Read More

Milani synon “hakmarrjen” ndaj Lille, ndeshja fillon në këtë orë

26/11/2020

Europa League luan këtë të enjte raundin e 4-t të ndeshjeve në grupe, ku spikasin disa sfida interesante që do të luhen mbrëmjen e sotme ... Read More

“Se kam patur kurrë shoqe”, Albana Osmani sqaron deklaratën për Arbana Osmanin: S’i heq as presjen! Luana “më preu” fjalën

18/11/2020

Pasi deklaroi tek emisioni i Luanës “Shiko kush luan” se me Arbana Osmanin nuk kishte shumë shoqëri, Albana Osmani sqaron deklaratën e saj. “Ajo që ... Read More

Shpat Kasapi refuzon të urojë Afërdita Dreshajn për bebin: Nuk dua të flas për të

16/11/2020

Këngëtari Shpat Kasapi, ka qenë i ftuar në emisonin “Shiko Kush LUAN”, ku dhe ka zbuluar se ai dhe partnerja e tij shumë shpejt do ... Read More

Aurela Hoxha flet për të dashurin: Është xheloz për çdo njeri që më afrohet

15/11/2020

Aurela Hoxha e ftuar në “Shiko Kush Luan”, iu bë një intervistë me pyetje vetëm për të dhe “atë” (të dashurin e saj), duke qenë ... Read More

Nga moderatori më pak i talentuar tek ai që duhet vlerësuar më shumë, Albana Osmani flet hapur

15/11/2020

Albana Osmani ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN”, ku në lojën “Paintball” i ishin vendosur përballë foto të kolegëve të saj ... Read More