Tag: “Love

Saimir dhe Meri i dhanë fund lidhjes pak ditë pas programit, por fansat ende i kërkojnë

27/05/2021

Pas “Love Story” Saimiri dhe e përzgjedhura e tij, Meri u panë rrallë në sytë e publikut. Ai menjëherë u largua për në Gjermani, ndërsa ... Read More

Dardani e merr nusen e shkon në emisionin ‘It’s my love’, e kallin atmosferën me këtë vallëzim

21/05/2021

Konkurenti i “It’s my love”, Dardi i ka dhënë fund beqarisë. Pak më parë ai ka njoftuar ndjekësit e tij në Instagram se është martuar. ... Read More

Habitë Dardi i “It’s my love”: Nusen e grabita, për 10 minuta u morëm vesh për martesë!

19/05/2021

Konkurrenti i “It’s my love” Dardi i ka dhënë fund beqarisë ditë me parë. Martesa e tij bëri bujë të madhe në mediat rozë, duke ... Read More

Të pasme të këtilla nuk keni pare

14/04/2021

Ylli i Love Island, Eve Gale ka treguar atë që di më së miri në disa fotografi, të pasmet Ajo vazhdimisht tërheq vëmendjen me fotot ... Read More

Ganja thotë se refuzon nga 3 meshkuj në ditë

10/04/2021

Ganja e It’s my love thotë se refuzon nga 3 meshkuj në ditë. Ganja e “It’s my love” ishte protagoniste e rubrikës “60 sekonda”. Ajo ... Read More

Megan e “kallë” me foto në të brendshme sonte

24/03/2021

Ajo është e njohur për këto stile fotografish. Ylli i Love Island’s, Megan Barton Hanson ka ngritur temperaturat në të brendshme sonte derisa ka postuar ... Read More

Lucie me foto të nxehtë duke kujtuar detin

17/03/2021

Lucie ka marrë famë të madhe nga viti 2019Ylli i Love Island Lucie Donlan ka treguar format e saj seksi në bikine të bardha derisa ... Read More

Zgjodhi Merin, por ndjekësit zbulojnë se Saimiri dhe Generda mund të jenë bashkë në Gjermani

09/03/2021

Saimir dhe Meri duket se po përjetojnë një dashuri në distancë, pasi pas përfundimit të “Love Story”, atij iu desh të nisej për në Gjermani ... Read More

“Merin nuk e mbaj në xhep”/ Saimiri i kthen përgjigje fansave që aluduan për ndarje

06/03/2021

Saimiri i “Love Story” pas aventurës në ekran u nis për në Gjermani, aty ku dhe jeton e punon. Por kaq ka mjaftuar që fansat ... Read More

E papritur, Kikës i del video në shtrat me konkurrentin e “It’s My Love”

27/02/2021

Kikës i del video në shtrat me konkurrentin e “It’s My Love”. Kreshnik Husaj i njohur si Kika, pas skandalit me përplasjet për emisionin “It’s ... Read More

Erza e “It’s my love” më në fund e pranon se ka një fëmijë, flet me lot në sy

09/02/2021

Erza e “It’s my love” flet për fëmijën e saj. Konkurrentja e emisionit “it’s my love” ka treguar se ajo është nënë e një djali. ... Read More

Enxhëll zbulon arsyen pse u largua nga ‘Love Story’: Të njëjtat prekje duarsh…

21/01/2021

Nata e 10-të e spektaklit Love Story në TV Klan rezervoi emocione e të papritura, teksa Enxhëll vendosi të linte garën për zemrën e Saimirit.Në ... Read More