Tag: Lola

Lola publikon foton më të bukur nga ditëlindja e Dautit

07/04/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Kështu e uron Lola Dautin për ditëlindjen 43-të

06/04/2021

Lola ka zgjedhur fjalët më të bukura për ditëlindjen e bashkëshortit. Ish-deputeti Daut Haradinaj me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush 43 vjet jetë. Me ... Read More

Lola lajmërohet nga palestra, merr vëmendjen me format e saj trupore

22/03/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Fustani i ëndrrave për Lola Haradinajn

07/03/2021

Ky është fustani i ëndrrave për Lola Haradinajn. Bashkëshortja e nënkryetarit të AAK-së arrin të shfaqet në formë të mirë në paraqitjet e saj. Lola ... Read More

Lola shkëlqen në fustanin e bardhë

03/03/2021

Për Lolën fillon vera, shfaqet me fustan të bardhë. Lola Haradinaj është një femër që dallohet për linjat perfekte. Duke qenë një person i veçantë ... Read More

Lola e Dautit bëhet gati për të dal, po duket si ‘kukull’

20/02/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Voton bashkëshortja e Daut Haradinajt, mori vëmendjen me veshjen e saj

14/02/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Lola e Dauti bëhen gati për të dal, zonja mori vëmendjen me veshjen e saj

12/02/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Nusja e Dautit bëhet gati për festë, mahniti të gjithë me këtë fustan të ngushtë

08/02/2021

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo. Lola është shumë ... Read More

Lola vishet e rregullohet për të dal, do ta “çmend” Dautin sonte

17/01/2021

Lola iu tregon stilin më të mirë për veshjen e stinës së dimrit. Lola gjithmonë godet në format më të mira. Ajo duke publikuar imazhe ... Read More

Lola është ndrequr e zbukuruar, do ta “çmend” Dautin sonte

02/01/2021

Lola e Dautit mbanë qaforen me këtë shkronjë. Lola e Dautit ka treguar fizikun joshës edhe në imazhet që ka sjellë për Vitin e Ri. ... Read More

Lola dhe Dauti me urimin më të ëmbël për Vitin e Ri

01/01/2021

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik. Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë ... Read More