Tag: Limani

Publikohet kënga “Mos shko” nga Dafina Zeqiri dhe Yll Limani, vëmendje merr pamja e Dafinës

26/12/2020

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani publikojnë duetin e ri “Mos shko”. Sot erdhi në treg bashkëpunimi më i ri nga Ylli dhe Dafina. Para pak ... Read More

Flirt apo një lidhje e re në showbizz/ Ylli Limani “çmendet” për modelen seksi

14/12/2020

Ylli Limani duket se ka hedhur sytë nga modelja simpatike, Dajana Kalo. Mesa duket dyshja ka nisur një flirt së bashku dhe kanë vendosur ta ... Read More

Yll Limani bën tatuazhin e parë, këtë kuptim ka

01/01/2020

22:10 | 1 Janar 2020 22:10 | 1 Janar 2020 Yll Limani është bërë me tatuazh. Yll Limani ishte shprehur më parë se dëshiron ta ... Read More

‘Pse je me to’ kënga e re nga Yll Limani

24/08/2019

16:31 | 08/24/2019 Yll Limani ka publikuar projektin e ri muzikor. Yll Limani nuk ka ndërmend të ndal hovin e tij, artisti sapo ka publikuar ... Read More

Yll Limani ka gati baladën e radhës, publikon një pjesë të saj

06/07/2019

13:14 | 07/06/2019 Yll Limani po vjen me këngë të re. Yll Limani ka paralajmëruar projektin e tij më të ri, të cilin pritet ta ... Read More

Kështu e uron Ylli Limani motrën për martesë

20/04/2019

Ylli Limani, ka uruar motrën për martesë. Këngëtari i njohur shqiptar, Ylli Limani ia ka uruar motrës martesën në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net. Përmes disa ... Read More

Yll Limani thotë se është i lumtur, nuk konfirmon se është në lidhje

10/02/2019

Yll Limani ka folur për anën e tij sentimentale. Këngëtari i njohur shqiptar ka qenë i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ku ka folur ... Read More

Pritet mirë “Harrom” nga Yll Limani, arrin një milion klikime

02/02/2019

Këngëtari Yll Limani po shijon një nga momentet më të mira në karrierën e tij. Ylli i muzikës RnB publikoi ditë më parë projektin “Harrom”. ... Read More

Yll Limani tregon lapsuset që ndodhin gjatë incizimit të këngëve të tij në studio

30/01/2019

Këngëtari Yll Limani ka publikuar së fundmi për publikun baladën e tij më të re “Harrom”. Kjo këngë është pritur mirë nga fansat e tij, ... Read More

Yll Limani publikon një pjesë të tekstit nga balada e re

24/01/2019

Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, ka paralajmëruar projektin e ri. Ylli i muzikës RnB ka publikuar në Instagram një fotografi, ku shfaqet melankolik. Foto ... Read More