Tag: Lidhjes

Nuk pritej kaq shpejt, Bearti na prezanton me të dashurën e re

14/04/2021

Bearti dhe Tea tashmë i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Ata kanë pasur disa përplasje pas ndarjës, shkruan ORAinfo. Të dy vazhdojnë të jenë ... Read More

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij, ka të bëjë me Tean

07/04/2021

Romanca mes Teas dhe Beartit. Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike. Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ... Read More

Pak ditë pas ndarjes, ja me kë e zëvendëson Bearti Tean!

24/03/2021

Dyshja treguan se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre e cila nuk kishte edhe shumë kohë që nisi. Çifti Tea Beart ishin tejet të ... Read More

Jonida Maliqi i jep fund lidhjes me Romeo Veshajn

14/02/2021

Jonida Maliqi i jep fund lidhjes me aktorin 13 vjet më të vogël.  Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja, e cila i ka pranuar modeles ... Read More

E vjehrra ka ditëlindjen, Dua Lipa e uron në mënyrën më të ëmbël

11/01/2021

Pas lidhjes me Anwar Hadid, Dua Lipa është bërë pjesë e pandarë e familjes së tij, ndërsa kalojnë një pjesë të mirë të kohës bashkë. ... Read More

A u nda Seldi nga e fejuara? – Zbulohet e vërteta

26/12/2020

Zbulohet e vërteta mes lidhjes së Seldit dhe Sindit Në muajin shtator Seldi bëri publike lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të ... Read More

Ndodh e papritura: Aktorja shumë e njohur i jep fund lidhjes 9 vjeçare

23/11/2020

Aktorja shumë e njohur i ka dhënë jep fund lidhjes 9 vjeçare. Vanessa Hudgens e ka hedhur pas krahëve lidhjen 9-vjeçare me Austin Butler, nga ... Read More

Një vit pas ndarjes, modelja rikthehet me të fejuarin e saj

01/11/2020

Pas katër vitesh lidhje me Robin Krasniqi, Heidi Lushtaku i dha fund lidhjes me të.  “Ndarjet janë të vështira dhe aspak të këndshme, sidomos pas ... Read More

Stresi flet për ndarjen nga Keisi dhe i tha të gjitha: Të dy lamë njëri-tjetrin

03/10/2020

Pak kohë më parë, Stresi dhe Keisi i dhanë fund lidhjes dhe kjo u shoqërua me disa thumbime në rrjete sociale. ‘I martuar dhe kapet ... Read More

Bora dhe aktori i humorit rikthehen përsëri bashkë? Ja video që ngriti dyshimet

02/10/2020

Dyshja e njohur Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre në muajin gusht, mund të jenë rikthyer përsëri bashkë. Kjo pasi ... Read More

Edhe pse i dhanë fund romancës, Dafina dhe Dj Geek mbeten miq, ja si e quan këngëtarja ish-partnerin

01/06/2020

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm pak kohë më parë. Mirëpo duket se ata kanë vendosur që ndarja ... Read More

Nevina Shtylla i jep fund lidhjes disa vjeçare me juristin, moderatorja habit me deklaratën: Nuk jam çift fare

27/04/2020

Moderatorja Nevina Shtylla i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me juristin Arbër Myftari. Lajmi u konfirmua nga vetë moderatorja, e cila u shpreh në ... Read More