Tag: lidhjen

Është në lidhje me motrën e saj, por shikoni çka thotë Gent Fatali për Loredanën

17/01/2021

Gent Fatali flet për lidhjen me motrën e Loredanës. Reperi i njohur Gent Fatali është prej kohësh në një lidhje me motrën e Loredanës, Rozafën. ... Read More

Fifi fliste për dashuri të madhe, por sapo pranoi se është ndarë nga partneri

29/12/2020

Kengëtarja Fifi prej kohësh është përfolur për lidhjen e saj, të riun nga Tirana me Xhuljon Tabakun, dhe pse këngëtarja tentoi gjithmonë të ishte e ... Read More

Adriana do ta “çmend” të dashurin afrikan me këtë pamje

13/12/2020

Kështu u duk mbrëmë Adriana Matoshi. E, kush mbet pa e diskutuar lidhjen e dashurisë së Adriana Matoshit? Aktorja sërish e kapi qendren e vëmemdjes. ... Read More

Shpat Kasapit nga e dashura i publikohet foto nga pishina

10/12/2020

E dashura i poston Shpat Kasapit foto nga pishina. Shpat Kasapi po e shijon lidhjen e dashurisë me partneren e tij. Këngëtari i njohur shqiptar, ... Read More

“Në fillim e kam paragjykuar”,e dashura e Seldi Qalliut flet për marrëdhënien me këngëtarin

19/11/2020

Këngëtari i njohur shqiptar, Seldi Qalliu, në muajin shtator zyrtarizoi lidhjen e tij të re me modelen Sindi Cela. Seldi Qalliu është në një lidhje ... Read More

Flet për lidhjen me Seldin e dashura e tij: Është një djalë shumë i sjellshëm dhe i edukuar

19/11/2020

E dashura e Seldit flet për lidhjen me këngëtarin: Në fillim e kam paragjykuar, por është një djalë shumë i sjellshëm dhe i edukuar. Këngëtari ... Read More

“Me goca të reja nuk bën”/ Jessica i përgjigjet Robertit: Kam prova sa për t’i shkatërruar jetën

12/11/2020

Pasi Roberti ka folur dhe njëherë për lidhjen me Jessican, kjo e fundit ka reaguar. Këngëtari ka bërë me dije se mes tij dhe modeles ... Read More

U kritikua për lidhjen me futbollistin 21-vjeçar, reagon aktorja e njohur: Më të fortë së bashku

09/11/2020

Aktorja Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi zyrtarizoi lidhjen me futbollistin Keith Groeneveld. Ajo ka marrë komente të shumta negative për shkak të ... Read More

E la gruan për Fjolla Morinën, flet për herë të parë biznesmeni Fisnik Syla

07/11/2020

Fisnik Syla flet për lidhjen e re. Fjolla Morina tashmë përveç se është bërë e famshme me hitet dhe projektet muzikore, ka marrë edhe gjithë ... Read More

Partnerja në “arrest shtëpie” në Kukës, Fisnik Syla i bën surprizën më romantike Fjolla Morinës

29/10/2020

Këngëtarja Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin kosovar Fisnik Syla vetëm pak ditë më parë. Me anë të postimeve në ‘Instastory’, këngëtarja ka treguar se ... Read More

Françeska Jaçe i jep fund lidhjes me futbollistin 23-vjeçar të Tiranës

04/10/2020

Ish-pjesëmarrësja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, ka shkëputur lidhjen me futbollistin 23-vjeçar të Tiranës, Albi Doka. Historia e ish-lojtares së “Big Brother” me futbollistin u ... Read More

Seldi drejt fejesës për herë të katërt. Kush është modelja që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit

19/09/2020

Pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu ka bërë publike lidhjen e re të dashurisë. Ishte pikërisht ditëlindja e të dashurës së tij kur ai ... Read More