Tag: lëvizje

Maldini do të tentojë transferimin e super sulmuesit meksikan

04/01/2022

AC Milan ishte shumë i lidhur me një lëvizje për Jesus Corona gjatë merkatos së verës dhe historia mund të mos ketë përfunduar ende. Sipas ... Read More

Milan e ka gati blerjen e shumëpritur

02/01/2022

Vazhdon të ketë një numër objektivash të ndryshëm të qendërmbrojtësve të lidhur me një lëvizje në Milan përpara janarit, dhe Jhon Lucumì mbetet ende në ... Read More

Lajm “bombë”, Liverpool po ia merr yllin Milanit

31/12/2021

Liverpool, po shqyrton një lëvizje për mesfushorin e Milanit, Franck Kessie, zbulon gazeta italiane Ansa. Kontrata aktuale e 25-vjeçarit skadon në qershor 2022 dhe Reds ... Read More

Barcelona ia hedh syrin lojtarit të Juventusit

23/12/2021

Barcelona mund të bëjë një lëvizje për qendërmbrojtësin Matthijs de Ligt sapo të heqë pagat e Samuel Umtiti dhe Philippe Coutinho, zbulon Gerard Romero. De ... Read More

Conte po ia merr super-lojtarin Interit

23/12/2021

Antonio Cont,e ka kërkuar që Tottenham të bëjë një lëvizje për mbrojtësin e Interit, Stefan de Vrij, zbulon Rai Sport. Trajneri i Spurs ka punuar ... Read More

Real Madrid gjen zëvendësuesin e Casemiros

11/12/2021

Los Blancos, kanë gjetur zëvendësuesin e Casemiros. Real Madrid do të bëjë një lëvizje për Wilfred Ndidi për të zëvendësuar mesfushorin Casemiro,zbulon gazeta nigeriane Naija,përcjell ... Read More

Chelsea po ia merr super-lojtarin Chelseas

03/12/2021

Blutë janë të interesuar për mbrojtësin e PSG-së. Chelsea po shqyrton një lëvizje për mbrojtësin e Paris Saint-Germain, Marquinhos, raporton Fichajes,përcjell ORAinfo. Me Antonio Rudiger ... Read More

Chelsea lëshon “bombën”, po e transferon yllin 84 milionësh

27/11/2021

Chelsea, po planifikon të bëjë një lëvizje prej 84 milionë £ (112 milionë dollarë) për yllin e Juventusit, Federico Chiesa zbulon Calciomercato. Bayern Munich ka ... Read More

Po e kërkon gjithë Evropa, Sanches i ka sytë te kjo skuadër

22/11/2021

Renato Sanches, ndihet gati për të bërë një lëvizje tjetër të madhe drejtë Arsenalit, pasi ka dështuar më parë në Bayern Munich, dhe është i ... Read More

“Tërmet” te Milani, ja ku po transferohet Romagnoli

15/11/2021

Juventus, po bën plan të bëjë një lëvizje për mbrojtësin e Milanit, Alessio Romagnoli, zbilon Corriere dello Sport. Marrëveshja aktuale e 26-vjeçarit në San Siro ... Read More

Nuk tërhiqet Juventusi, e do yllin e Milanit

14/11/2021

Juventusi kërkon lojtarin e Milanit. Juventus po peshon një lëvizje për mbrojtësin e Milanit, Alessio Romagnoli, sipas Corriere dello Sport. Marrëveshja aktuale e 26-vjeçarit në ... Read More

Interi hyn në garë për transferimin e yllit të madh

31/10/2021

Interi së fundmi zhvilloi bisedime eksploruese në lidhje me një lëvizje të mundshme për yllin e Salzburgut, Karim Adeyemi. Këtë e bën të ditur La ... Read More