Tag: lënduar

Dridhet Juventusi, lëndohet Ronaldo

08/11/2020

Ronaldo është lënduar në takimin ndaj Lazios. Edhe pse shënoi gol sot ndaj Lazios në barazimin në 1:1 në takimin e xhiros së Shtatë në ... Read More

Lëndohet Aro Muric, mësohet se sa kohë do të mungojë

20/10/2020

Është lënduar Aro Muric dhe është mësuar se sa kohë do të mungojë ai. Aro Muric do të jetë jashtë fushave për tri javë. Skuadra ... Read More

Pesë persona lëndohen në një aksident trafiku në Dollc të Klinës

21/05/2019

Pesë persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku, i cili ka ndodhur në fshatin Dollc të Komunës së Klinës. Lajmin e ka konfirmuar ... Read More

Aksident në Autostradën “Arbën Xhaferi”, lëndohen katër persona (Video)

21/05/2019

Katër persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident trafiku që ka ndodhur sot pasdite në Autostradën ‘Arbën Xhaferi’, në segmentin Lipjan-Ferizaj. Lajmin për Telegrafin ... Read More

Aksident i rëndë komunikacioni në Rahovec, një person i vdekur dhe një i lënduar

20/05/2019

Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër është lënduar në një aksident komunikacioni që ka ndodhur sonte në fshatin Fortesë të Rahovecit. Lajmin ... Read More

Shqipëri: Opozita përsëri në protestë, Rama fton për dialog

12/05/2019

Pas ngjarjeve të protestës së të shtunës mbrëma në Tiranë, ku dhjetëra policë e qytetarë mbetën të lënduar nga përplasjet e dhunshme mes vete, 84 ... Read More

Vetaksident në Brezovicë, dy persona të lënduar

12/05/2019

Dy persona janë lënduar si pasojë e rrokullisjes së një veture në Brezovicë. Vet-aksidenti a ndodhur rreth orës 16 e 40. Lajmin e ka konfirmuar ... Read More

Rrahje në Gjilan, katër të arrestuar

04/05/2019

Një rrahje në mes disa personave ka ndodhur mbrëmë në Gjilan, ku si pasojë janë lënduar katër persona. Sipas Policisë, lidhur me rastin janë arrestuar ... Read More

Halle Berry theu tre brinjë gjatë provave për “John Wick 3”

29/04/2019

Halle Berry tha se ishte lënduar në provat për filmin "John Wick 3". Në një intervistë për “Extra”, ylli i Hollywood-it, zbuloi se ishte lënduar ... Read More

Aksident trafiku në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, lëndohen gjashtë persona

26/04/2019

Gjashtë persona janë lënduar në një aksident trafiku i cili ka ndodhur sonte rreth orës 19:00, në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë. Kështu ka konfirmuar për Telegrafin, ... Read More

Aksident në Prishtinë, lëndohen dy persona (Foto)

22/04/2019

Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku, i cili ka ndodhur pak çaste më parë në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja ... Read More

Shembet dheu, lëndohet një punëtor në Gjakovë

22/04/2019

Një punëtor në Gjakovë është lënduar sot në vendin e tij të punës, ku dheu është shembur nga një objekt dhe e ka zënë atë. ... Read More