Tag: lehtë

Incidenti i Noizyt në skenë, reperi rrëzohet gjatë performancës

23/07/2021

Noizy ka përjetuar një moment jo dhe shumë të lehtë në skenë, në një nga koncertet e tij.  Në një video të shpërndarë nëpër rrjetet ... Read More

Koke: Nuk ishte e lehtë të fitonim ndaj Kosovës

01/04/2021

Ylli i Spanjës: Nuk ishte e lehtë të fitonim ndaj Kosovës. Mesfushori i Spanjës, Koke, ka thënë se furia e kuqe nuk e pati edhe ... Read More

Këto janë simptoma që tregon se mund ta kaloni lehtë Covid-19

17/03/2021

Simptoma që tregon se mund ta kaloni lehtë Covid-19. Një studim i udhëhequr nga shkencëtarë spanjollë ka zbuluar se cila është simptoma që tregon se ... Read More

Pirlo gjen fajtorin e barazimit ndaj Veronës

28/02/2021

Pirlo: Po të kishim Dybalan dhe Moratan do ishte më lehtë. Trajneri I Juventusit, Andrea Pirlo, ka reaguar pas barazimit ndaj Veronas në kuadër të ... Read More

“Një përfitues tradhtar”/ Ish e dashura shpërthen ndaj Robert Berishës

10/02/2021

Duket se ndarja e Robertit me modelen Xhesika Kadiu nuk ka qenë dhe shumë e lehtë. Nga ajo çfarë kemi mundur të kuptojmë, dyshja duket ... Read More

I tronditur me gruan, pasi i ve fëmijës emrin e ish të dashurit

22/01/2021

Asnjëherë nuk do të jetë e lehtë, kur bëhet fjalë për emrat e fëmijëve. Por gjëja e rëndësishme është që një vendim i përbashkët do ... Read More

Zbulohet arsyeja, ja pse disa persona infektohen më lehtë nga koronavirusi

20/12/2020

Kjo është arsyeja se pse disa persona infektohen më lehtë nga koronavirusi. Ka disa pyetje të thjeshta që kanë të bëjnë me tema për të ... Read More

Këta janë dy lojtarët që Koeman po i kërkon te Barcelona

11/12/2020

Dy lojtarët që Koeman po i kërkon te Barcelona. Nuk është një fillim i lehtë për Ronald Koemanin te Barcelona. Situatës tashmë së vështirë të ... Read More

Si veprojnë meshkujt dhe femrat pas ndarjes?

18/11/2020

Meshkujt shumë më vështirë e përballojnë ndarjen, ndërsa femrat më lehtë përballen me situatën e tillë. Pas thyerjes emocionale, damat kryesisht bëjnë çdo gjë që ... Read More

Këta janë njerëzit që infektohen më lehtë me coronavirus

06/11/2020

Këta janë njerëzit që infektohen më lehtë me coronavirus. Grupi i gjakut dhe coronavirusi Ka disa njerëz që sëmuren më pak se të tjerët. Sipas ... Read More

Milan nuk ka të ndalur, mposht edhe Celtic

22/10/2020

AC Milan ka shënuar fitore më të lehtë sesa është pritur kundër Celtic. Skuadra e Milan ka fituar 1:3 në udhëtim kundër skuadrës së Celtic. ... Read More

Shenjat që tregojnë se nuk po pini ujë sa duhet

26/06/2020

Ajo duhet të jetë gjëja më e lehtë në botë: nëse tru.pi ynë duhet të marrë më shumë ujë, ai e sinjalizon nevojën e tij ... Read More