Tag: Ledri

Sara emocionoi fansat me foton e fundit të Poemës

14/01/2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Sara edhe njëherë i bëri për vete ndjekësit me këtë foto ‘përrallore’ të Poemës

13/01/2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Nuk përmbahet Ledri, publikon foton më të ëmbël të vajzës

13/01/2021

Sara dhe Ledri së fundi janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë prindër ... Read More

Ledri dhe Sara sjellin imazhin më të ëmbël bashke me vajzën

12/01/2021

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Djali i Milotit po ‘kujdeset’ për vajzën e Ledrit, Belkiz publikon këtë imazh

07/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Ledri dhe Sara ... Read More

Sara publikon imazhin me të bukur të Poemës, ky detaj bie në sy!

05/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë ... Read More

Pak javë pas lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar Sara Hoxha

04/01/2021

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Pasi u bënë ... Read More

Ledri publikon një foto me vajzën, vjen me urimin më të veçantë për Vitin e Ri

01/01/2021

Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara së fundi janë bërë prindër për herë të parë. Ledri së fundmi ka publikuar disa fotografi në ... Read More

Sara për herë të parë zbulon fytyrën e bukur të Poemës

24/12/2020

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në ... Read More

Sara dhe Ledri shijojnë shëtitjen e parë me Poem Blu

23/12/2020

Dyshja e dashur për publikun, Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër për herë të parë vetëm para pak ditësh, dhe duket se tashmë ... Read More

Emcionohet Sara, merr këtë dhuratë të veçantë për lindjen e vajzës

21/12/2020

Sara dhe Ledri para pak ditëve janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Poem blu është ... Read More

Sara me postim emocionues, kështu e vë vajzën në gjumë

18/12/2020

Sara dhe Ledri sot janë bërë prindër për herë të parë. Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo. Poem blu është emri me ... Read More