Tag: Ledri

Njihuni me vjehrrin e Ledri Vulës

17/01/2022

Për herë të parë në rrjetet sociale, njihuni me vjehrrin e Ledri Vulës Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një nga çiftet më të komentuara ... Read More

Me këtë pamje, Sara do ta lë pa fjalë Ledrin

25/12/2021

Sara Hoxha, është e dashura e Ledri Vulës. Ajo nuk ishte e njohur për publikun derisa çifti në fjalë pranuan publikisht që janë në lidhje ... Read More

Zbulohet çmimi marramendës i këmishës që Ledri ja dha Monikës!

19/12/2021

Ky është çmimi i këmishës që Ledri Vula ia dha Monikës në Big Brother VIP Ledri para më shumë se një javë ishte musafir special ... Read More

Monika veshi këmishën e Ledrit, Sara bën reagimin epik

18/12/2021

Monika veshi këmishën e Ledrit. Dj Pm dhe Dj Dagz u surprizuan nga Ledri Vula pak ditë më parë. Ledri përshëndeti gjithë banorët e në ... Read More

Një letër për Donaldin e Borën u fut në shtëpi përmes Ledrit? – Çka shkruante në të

12/12/2021

Përmes Ledri Vulës, një letër për Donaldin e Bora Zemanin u fut në shtëpinë e Big Brother VIP? Dy ditë më parë Ledri Vula surprizoi ... Read More

Si reagoi Beniada pas komplimentit të Ledrit? “Je shumë e mirë”

11/12/2021

“Je shumë e mirë”: Si reagoi Beniada pas komplimentit të Ledrit. Këngëtari Ledri u bëri një surprizë të bukur këtë të premte dy miqve të ... Read More

“Je shumë e mirë”, si reagoi Beniada pas komplimentit të Ledrit

11/12/2021

Këngëtari Ledri Vula u bëri një surprizë të bukur këtë të premte dy miqve të tij të ngushtë, Dj PM dhe Dagz. Gjatë takimit me ... Read More

Sara dhe Ledir në momente romantike, publikojnë një foto të rrallë

24/11/2021

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë çifti më i komentuar në mediet rozë. Dyshja janë shumë aktiv në rrjetet sociale por pozat pranë njëri-tjetrit i ... Read More

Po martohen Sara dhe Ledri? Ky është fustani i nusërisë

18/11/2021

Sara dhe Ledri po martohen? Sara Hoxha dhe Ledri Vula tashmë jetojnë së bashku dhe kanë një vajzë, mirëpo nuk kanë bërë dasmë dhe nuk ... Read More

Diçka e re po vjen nga Ledri dhe Tanya

02/11/2021

Tayna dhe Ledri bashkojnë forcat për super projektin e radhës. Tayna dhe Ledri janë bërë sërish bashkë. Dy rep artistët më të kërkuar të tregut ... Read More

Sara me ndryshim të ri në pamje, Ledri do të mbetet pa fjalë

27/10/2021

E dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është ndër mamatë më të diskutuara për momentin. Ajo se fundmi ka bërë edhe një ndryshim në pamje, ... Read More

Pyetet a do ta linte Ledrin të futej në Big Brother VIP, vjen përgjigjja epike e Sarës

25/10/2021

E dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është shumë aktive në Instagram dhe shpesh realizon ‘intervista’ virtuale me ndjekësit e saj. E pyetur nëse do ... Read More