Tag: largohen

‘Fshesë’ e madhe te Inter, këta 6 lojtarë do të largohen

01/05/2021

Eksod tek Inter, publikohen emrat e 6 futbollistëve që do largohen. Siç raporton Gazzetta dello Sport, tek Inter tashmë janë 6 futbollistë që kanë bërë ... Read More

Milam merr një vendim të dhimbshëm

01/03/2021

Milan merr një vendim të dhimbshëm, disa yje të skuadrës largohen këtë verë. Për Milanin kjo verë do të jetë edhe një fazë e spastrimit ... Read More

‘Fshesë’ e madhe tek Inter, ja emrat e futbollistëve që do largohen verës

03/02/2021

Revolucion tek Inter, ja emrat e futbollistëve që do largohen verës. Interi i ardhshëm me ose pa Antonio Conten në krye të skuadrës do të ... Read More

Tea dhe Andi sot pritet të largohen nga emisioni

24/01/2021

Lajm i keq për fansat e “Për’puthen” – Tea dhe Andi sot pritet të largohen nga emisioni. Çifti i parë i “Për’puthen” që do të ... Read More

Zidane tregohet i ashpër, ua mbyllë derën lojtarëve që duan të largohen në janar

30/12/2020

Zidane u mbyllë derën lojtarëve që duan të largohen në janar. Në përgatitjen e ndeshjes së Real Madridit në LaLiga Santander kundër Elche, Zinedine Zidane ... Read More

Këto shenja ju tregojnë që keni probleme me cista

09/09/2020

Në shumicën e rasteve cistet e vezores janë beninje, kiste folikulare që formohen dhe largohen me ciklin menstrual dhe nuk kanë nevojë për trajtim. Por, ... Read More

Reklamat politike të largohen përfundimisht nga rrjetet sociale

10/11/2019

Reklamat politikisht të targetuar në rrjete sociale duhet të largohen deri sa të jenë rregulluara siç duhet, kanë deklaruar një grup internacional avokatësh. Dëshmia iu ... Read More

Të gjithë futbollistët e tjerë të Real Madridit largohen me autobus, ky sulmues udhëton me veturë private

29/04/2019

Të gjithë futbollistët e tjerë të Real Madridit largohen me autobus, ky sulmues udhëton me veturë private Gareth Bale nuk u kthye me ekipin e ... Read More

Këta janë dy lojtarët e parë që do të largohen nga Real Madrid këtë verë

26/04/2019

Këta janë dy lojtarët e parë që do të largohen nga Real Madrid këtë verë Real Madrid ka filluar të mendojë për largimet e lojtarëve ... Read More

Barca e bën gati listën, këta lojtarë largohen gjatë verës

23/04/2019

Barcelona tashmë e ka përgatitur listën me lojtarët që do të largohen pas përfundimit të këtij sezoni. Vera e vitit 2019 mund të sjellë disa ... Read More

Ky lojtar e do pensionimin te Bayern Munich

18/04/2019

Në verë nga Bayern Munich pritet të largohen disa lojtarë. Bayern Munich do të jetë pa Arjen Robben dhe Franck Ribery, që kanë paralajmëruar muaj ... Read More

Robbie dhe Ayda largohen nga ‘X Factor’, të pakënaqur me pagën prej 10 milionë funtesh

15/04/2019

Robbie dhe Ayda largohen nga ‘X Factor’, të pakënaqur me pagën prej 10 milionë funtesh Robbie Williams dhe Ayda Field janë larguar nga 'X-Factor' pasi ... Read More