Tag: kusht

Befason Barcelona, po tenton transferimin e ‘dështakut’ të Chelseas!

06/01/2022

Barcelona po synon që me çdo kusht ta sjellë në “Cam Nou” mbrojtësin aktual të Chelseat, Andreas Christensen. “Mundo Deportivo” shkruan se interesimi i Barçës ... Read More

Benzema dënohet me 1 vit burg

24/11/2021

Karim Benzema është dënuar me një vit burg, me kusht, për çështjen “sextape”. Sulmuesi i Real Madrid dhe përfaqësueses franceze është shpallur fajtor për tentativë ... Read More

Pa asnjë cent Juventusi po ia merr super-lojtarin Milanit

16/10/2021

Juventusi e do me çdo kusht lojtarin e Milanit. Alessio Romagnoli, është gati të përfundojë kontratën e tij me Milanin, dhe Juventusi është atje në ... Read More

Dumfries po transferohet në Serie A

05/08/2021

Inter apo Milan? Dumfries ka bërë zgjedhjen e tij. Denzel Dumfries kërkon me çdo kusht transferimin e tij këtë verë në Serie A. Mbrojtësi holandez ... Read More

Te Milani i bëjnë ‘sytë katër’ për transferimin e super lojtarit që tashmë e ka dëshmuar vetën

03/07/2021

Milani po e dëshiron me çdo kusht lojtarin e Ajaxit. Milan synon transferimin e Tadic. Klubi italian Milan ka shprehur interesim për sulmuesin e Ajax, ... Read More

Barcelona merr vendim të papritur për Koeman

03/06/2021

Koeman do të mbetet trajner, por Laporta ka një kusht. Ronald Koeman do të jetë në drejtim të Barcelona-s edhe sezonin e ardhshëm. Lajmi është ... Read More

Kushti i vetëm i Depay për t’iu bashkuar Barcelonës

14/05/2021

Memphis Depay transferohet te Barcelona vetëm me një kusht. Sipas Marca, Memphis Depay do të bashkohet me FC Barcelona nëse Ronald Koeman është ende në ... Read More

Mourinho e nis furishëm te Roma, po e transferon yllin e United

10/05/2021

Mourinho e dëshiron me çdo kusht: Roma transferon yllin e United. Jose Mourinho nuk e ka marrë ende drejtimin e Romës, mirëpo ka filluar të ... Read More

Ylli i madh po kalon tek Milani

15/01/2021

Maldini dëshrion me çdo kusht transferimin e këtij lojtari në Milan. AC Milan janë në të nënshkruar kroatin Mario Mandzukic. Duke u bazuar në raportimet ... Read More

Diaz e do Milanin, i vendos kusht Real Madridit

16/11/2020

Brahim Diaz i vendos kusht Real Madridit. Brahim Diaz po ecën vërtet mirë me fanellën e Milanit. Sa herë është thërritur në apel nga trajneri ... Read More

Roma me ofertë të pabesueshme për Higuain

15/07/2019

16:36 | 07/15/2019 Roma dëshiron me çdo kusht ta bind Gonzalo Higuainin saqë ata do t'i ofrojnë sulmuesit të Juventusit shiritin e kapitenit, shkruan Corriere ... Read More

​Dhimbja e shpinës, kur duhet të shkoni urgjent te mjeku

10/07/2019

Dhimbja në shpinë zakonisht nuk është kusht rreth së cilit duhet të shqetësohemi, sipas mjekëve amerikanë.Ky lloj i dhimbjes është jashtëzakonisht i zakonshëm dhe prek ... Read More