Tag: kurrë

Tri mënyra të thjeshta për të shmangur virusin në shëtitjen tuaj të radhës

30/12/2020

Tani me sezonin e gripit afër, është me rëndësishme se kurrë më parë të ruhemi nga coronavirusi. Nga shmangia e mikrobeve në banjat publike, te ... Read More

Kujdes: Në këto vende mos u lidhni kurrë me WiFi

15/12/2020

Në këto vende mos u lidhni kurrë me WiFi. Ndoshta jeni lidhur me internet të paktën një herë në një qendër tregtare apo hotel, qoftë ... Read More

Fjolla Morina organizon dasmën luksoze, por gjykata kërkon ta hetojë për trafik armësh

05/12/2020

Çifti më i dashuruar se kurrë, nuk i kursen deklaratat, dhuratat dhe darkat Fjolla Morina organizon dasmën luksoze, por gjykata kërkon ta hetojë për trafik ... Read More

Emina ndërton shtëpi në Mal të Zi: Sipas traditës ar në themel dhe një qingj të pjekur

01/11/2020

Edhe pse vitesh jeton në SHBA, ajo kurrë nuk harron tokën e saj. Emina Cunmulaj na i tregon shpesh dashurinë që e ka për vendlindjen, ... Read More

Hani turshi, ulin rrezikun e vdekjes ndaj Covid 19

27/10/2020

Mixed Pickles Dimri po vjen me një valë të dytë të COVID-19, kështu që kurrë nuk ka qenë më e rëndësishme nevoja për të forcuar ... Read More

Ky politikan shqiptar i propozi moderatores së njohur ‘live’ në emision

24/10/2020

Politikani i propozon moderatores shqiptare ‘live’ në emision. Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e sotme. ... Read More

Fidel Ylli zbardh negociatat me Ligen dhe zbulon skenarin ekstrem: Nëse bojkoti vazhdon një vit, qeveria ndërhyn

20/10/2020

Bojkoti i Ligës vijon të jetë një teme e nxehtë por sot më shumë se kurrë palët janë më pranë një kompromisi i cili pritet ... Read More

Mos i ngacmoni kurrë puçrrat në këtë zonë, ka rrezik që infeksioni të shkojë deri në tru

13/10/2020

Në një zonë në formë trekëndëshi në trupin tonë nuk duhet t’i shtrydhni kurrë puçrrat, pasi mund të infektohen pjesët e indeve të sinuseve duke ... Read More

Rrëfehet komentatorja e parë shqiptare e sportit: Do refuzoja futbollistët që marrin poza para portës dhe puthin më shumë femra sesa tituj

02/08/2020

Nuk sheh kurrë filma, përveç dokumentarëve, dashuron ushqimin e detin dhe s’ka rivalë.Qeqa Krelani është komentatorja e parë shqiptare në historinë e futbollit shqiptar, e ... Read More

Habit ish-kryeministri: Virusi nuk do zhduket kurrë, do jetojmë me të

24/07/2020

Ish-kryeministri britanik, Tony Blair paralajmëroi sot se koronavirusi nuk do të ikë kurrë dhe britanikët duhet të mësohen të jetojnë me të , ndërsa i ... Read More

Horoskopi ditor, e premte 24 korrik 2020

24/07/2020

Dashi Do jeni te vendosur për ta jos.hur si kurrë me pare partnerin tuaj sot dhe do ja arrini qëllimit. Ai do ndihet mire dhe ... Read More

“Gruaja dhe mami më e mrekullueshme në botë”, Elgiti i bën urimin e veçantë Kleas për ditëlindje

13/07/2020

Më të kompletuar se kurrë e gjen kjo ditëlindje Klea Hutën. Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Klea Huta, feston sot 27-vjetorin e lindjes. ... Read More