Tag: kundër

Haxhi Krasniqi ankohet zyrtarisht në IBO për humbjen nga Boeseli

25/10/2021

Ish-kampioni i botës në versionin IBO, Robin Krasniqi, është ankuar zyrtarisht kundër vendimit të gjyqtarëve të 9 tetorit. Skuadra e Krasniqit tashmë kishte paralajmëruar paraprakisht ... Read More

Humbja e thellë nga Liverpooli, vjen reagimi nga Ronaldo

25/10/2021

Cristiano Ronaldo ka reaguar pas humbjes së Manchester United kundër Liverpoolit me rezultat 0-5. Ylli portugez, përmes një shkrimi në rrjetet sociale ka folur për ... Read More

Ibrahimovic nuk ka të ndalur, shikoni çfarë ka bërë tani

24/10/2021

Ibrahimoviç ka lindur për të thyer rekorde. Zlatan Ibrahimoviç luajti mbrëm kundër Bologna një ndeshje që sdo e harrojë lehtë. Në këtë ndeshje Ibra i ... Read More

Në Kosovë çdo i dyti e përdorë për dhimbje koke, OKI mund të shkaktojë sulm në zemër

14/10/2021

“OKI” vazhdon të jetë njëri prej barnave që po përdorët në vazhdimësi nga kosovarët kundër dhimbjeve të kokës. Në fakt Shqipëria vitin e kaluar kishte ... Read More

Formacioni sulmues i Kosovës kundër Gjeorgjisë

12/10/2021

Kosova me formacion sulmues kundër Gjeorgjisë. Kosova zhvillon ndeshjen e fundit zyrtare në Prishtinë për kualifikime në Botëror. Shanset e Kosovës për një kualifikim tutje ... Read More

Lajm tronditës për Shqipërinë, pas fitores ndaj Hungarisë

09/10/2021

Nga Hungaria ku kuqezinjtë fituan kundër Hungarisë (0-1), për t’i rritur shanset për vendin e dytë në Grup, lajme aspak të mira vijnë për Berat ... Read More

Alarm në Premier League, lojtarët kundër vaksinës, COVID-19 mbetet makth

06/10/2021

Në futbollin anglez shpërthen alarmi kundër vaksinës. 2/3 e futbollistëve në Premier League nuk janë vaksinuar dhe vetëm 7 klube kanë mbi 50% të lojtarëve ... Read More

Kërkesa e çuditshme: Mos shëno kundër Juventusit

04/10/2021

Elkann me kërkesë për Ronaldon: Mos shëno kundër Juventusit. Lapo Elkann ia ka kërkuar një favor mikut të tij, Cristiano Ronaldo, tash kur i është ... Read More

Arritja e madhe kundër COVID-it mendohet të jetë ilaçi i ri

04/10/2021

Ilaçi i ri mendohet se do të jetë arritje e madhe kundër COVID’it. Krahas mjeteve të tjera intravenoze që administrohen në spital, ekziston tashmë një ... Read More

I siguroi Napolit fitoren, vjen reagimi i Amri Rrahmanit

04/10/2021

Reagon Rrahmani pasi ia siguroi Napolit fitoren kundër Fiorentinës Amir Rrahmani e ka cilësuar si shumë të rëndësishme fitoren e Napolit kundër Fiorentinës të dielën, ... Read More

A do të luajë Ibrahimovic ndaj Kosovës – konfirmohet e gjitha

02/10/2021

Suedia do të jetë pa sulmuesin më të madh të skuadrës, Zlatan Ibrahimovic, në ndeshjen kundër Kosovës. Ylli i Milan do të mungojë me kombëtaren ... Read More

Milan merr lajmin e madh para ndeshjes me Atalantan

30/09/2021

Kjaer kthehet kundër Atalantas Simon Kjaer është rikuperuar nga lëndimi dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen që Milani e luan ndaj Atalantasa këtë ... Read More