Tag: kthyen

Çfarë po ndodh mes Dj Geek dhe Dafinës?  Detaji që i bëri konfuz fansat (Foto)

10/08/2020

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen në një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it, mirëpo romanca e tyre nuk zgjati dhe këngëtarja tregoi ... Read More

Të kthyerit nga Siria nuk paraqesin rrezik për sigurinë në vend, shteti t’u ofrojë kujdes maksimal

22/04/2019

Mbrëmjen e së premtes nga Siria në Kosovë u kthyen 110 kosovarë, mes të cilëve 106 gra e fëmijë dhe katër luftëtarë që dyshohet se ... Read More

E zeza, e kuqja dhe e arta u kthyen në ngjyrat kombëtare: Një “shëtitje” në historinë dhe simbolikën e flamurit gjerman

18/02/2019

Para 100 vitesh, tri ngjyra – e zeza, e kuqja dhe e arta u kthyen në ngjyrat kombëtare gjermane. Por ky kombinim ka një histori ... Read More