Tag: kthehet

Milan merr lajmin e madh para ndeshjes me Atalantan

30/09/2021

Kjaer kthehet kundër Atalantas Simon Kjaer është rikuperuar nga lëndimi dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen që Milani e luan ndaj Atalantasa këtë ... Read More

Ja kush mund ta fitojë “Topin e Artë”

29/09/2021

Pas një pushimi njëvjeçar për shkak të pandemisë, Topi i Artë do të kthehet në vitin 2021 me yjet më të mëdhenj të futbollit botëror ... Read More

Kthehet sot Liga e Kampionëve, tetë ndeshje në orar – veçohet takimi Man City-PSG

28/09/2021

Sot kthehet Liga e Kampionëve, tetë ndeshje në orar – spikat takimi Man City-PSG. Liga e Kampionëve kthehet me xhiron e dytë të fazës së ... Read More

Larg Barcelonës, ja ku pritet të transferohet Coutinho

24/09/2021

Mesfushori brazilian Philippe Coutinho ka gjasa të kthehet në Premier League. Bëhet e ditur se Tottenhami tashmë ka kontaktuar Barcelonën në lidhje me Coutinhon, të ... Read More

Premier League si në kohët klasike, Chelsea fiton ndaj Aston Villës, në krye ‘kokë më kokë’ me Manchester United

11/09/2021

Premier League po kthehet në kohët klasike. Chelsea dhe Manchester United pas shumë vitesh po qëndrojnë në krye të kampionatit anglez.Londinezët fituan pastër 3-0 ndaj ... Read More

Kendall Jenner emërohet drejtoreshë e një prej shtëpive më famshme të modës!

03/09/2021

Duket se pothuajse gjithçka që motrat Kardashian-Jenner prekin kthehet në ar, dhe kjo duket është arsyeja përse “FWRD” ka emëruar Kendall Jenner si drejtoreshën e ... Read More

Barcelona dorëzohet, Griezmann kthehet në Atletico Madrid

31/08/2021

Punë e kryer, Griezmann kthehet në Atletico Madrid. Befasia e kësaj mbrëmje është Antonio Griezmann Derisa të gjitha mediat prisnin një kalim të Mbappes në ... Read More

Çmenduria e tifozit të Manchester United për Ronaldon

27/08/2021

Tifozi dogji fanellën e Ronaldos duke menduar se ai shkoi… Cristiano Ronaldo do të kthehet përsëri si i “shtëpisë” në “Old Traford”, një stadium ku ... Read More

Roma dhe Milan arrijnë marrëveshjen, Florenzi vishet kuqezi, rrugës edhe Bakayoko

19/08/2021

Alessandro Florenzi do të kthehet në Itali dhe kësaj radhe për të luajtur me Milanin.Kuqezinjtë kanë arritur marrëveshjen me Romën për të nënshkruar me mbrojtësin ... Read More

Messi nuk rikthehet në stërvitje pa nënshkruar kontratë të re

01/08/2021

Messi ia bën të qartë Barcelonës se nuk kthehet në stërvitje pa nënshkruar kontratë të re. Ylli i Barcelonës, Lionel Messi duhej të kthehej nesër ... Read More

Ronaldo rikthehet në Torino

25/07/2021

Ronaldo rikthehet në Torino sot. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo pritet të kthehet në Torino sot dhe të fillojë përgatitjet parasezonale të hënën. Kontrata e ... Read More

Ish – partnerja ia nxjerr të ‘palarat’ Balotellit

24/07/2021

Ish – partnerja i kthehet Balotellit: E vetmja gjë që bën është të gënjejë. Shpërthim i gjatë i Mario Balotellit në Instagram. Futbollisti ka drejtuar ... Read More