Tag: kosova

“Do puthesha me Ledrin dhe do doja një skenë erotike me Ledina Çelon”, Genci i zbrazi të gjitha

17/01/2021

Genc Salihu, muzikanti nga Kosova ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush Luan”, ndërsa u bë pjesë e lojërave dhe sfidave të ndryshme, ... Read More

Ish-Miss Kosova ndahet nga burri, pasi disa vitesh martesë

16/01/2021

Ish Miss Kosova i jep fund martesës disa vjeçare. Ish-Miss Kosova në Amerikë, Mirjeta Shala, është ndarë nga bashkëshorti. Ajo dhe burri me të cilin ... Read More

Federata Ndërkombëtare e Xhudos me fjalë të jashtëzakonshme për Kosovën

15/01/2021

Federata Ndërkombëtare e Xhudos shkruan fjalë të jashtëzakonshme për Kosovën. Kosova po vazhdon që të jetë njëri nga vendet më të mira në botë kur ... Read More

Zemaj tregon se a do të ketë lehtësim të masave!

12/01/2021

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se Kosova vazhdon të ketë situatë të mirë të menaxhimit të Covid 19, andaj pritet të ketë lehtësim ... Read More

Jetë luksoze e veturë 100 mijë eurosh, ish-Miss Kosova tregon kush ia bleu

27/12/2020

Ish-Miss Kosova tregon se kush ia bleu veturën 100 mijë euroshe. Ish miss Kosova, Arbnora Demaj, ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë. Në ... Read More

Dude Balje zbulon emrin e deputetit shqiptar që e tërheq më shumë fizikisht!

19/12/2020

Dude Balje zbulon emrin e deputetit. Mbrëmjen e sotme deputetja e njohur nga Kosova Dude Balja ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko Kush LUAN” ... Read More

Vesa shkëlqen në festat e fundvitit

07/12/2020

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore. Ajo tani, është larguar nga muzika për ... Read More

Kosova i mëson sot kundërshtarët në fushatën kualifikuese për Kupën e Botës 2022

07/12/2020

Kosova do t’i mësojë kundërshtarët e vet në fushatën kualifikuese për Kupën e Botës – e cila do të zhvillohet në Katar në vitin 2022 ... Read More

“Mehmet Kosova” tregon se kujt i ka ngjarë vajza

02/12/2020

“Mehmet Kosova” flet për vajzën: Nuk i ka ngjarë askujt. Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet si “Mehmet Kosova” është bërë baba ... Read More

Telashet nuk kanë fund për Fjolla Morinën, Prokuroria e Kukësit kërkon të gjykohet për trafik armësh

01/12/2020

Merr tjetër rrjedhë çështja për këngëtaren nga Kosova, Fjolla Morina. Drejtuesja e Prokurorisë së Kukësit del kundër prokurorit të çështjes dhe kërkon që këngëtarja të ... Read More

E rrallë: është zbuluar një shpellë mahnitëse në Deçan, banorët u habitën çfarë panë brenda saj

24/11/2020

Kosova vazhdon të jetë e pa eksploruar dhe e bekuar me shumë bukuri të fshehura e pasuri nëntokësore. Një shpellë është zbuluar së fundmi në ... Read More

Mohuan lidhjen por Majk dhe Miss Kosova “kapen mat” tek shtëpia e reperit

24/11/2020

Prej disa kohësh, flitet që reperi i njohur nga Kosova, Majk, dhe Miss Kosova, Blerta Veseli, janë në një lidhje dashurie. Pavarësisht sinjaleve që janë ... Read More