Tag: koncert

Fifi mban koncert me qindra vetë në kohë pandemie

19/02/2021

Fifi mban koncert me qindra vetë në kohë pandemie. Duke qenë se pandemia e Covid-19 ka prekur mbarë botën dhe ka shkaktuar situata të jashtëzakonshme ... Read More

Dua Lipa shpërthen në lot për komunitetin LGBTQ: Le të përqafojmë këta të rinj

02/12/2020

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka mbajtur një koncert kohët e fundit. Mirëpo, jo gjithçka shkoi ashtu siç duhej, pasi disa fansa të cilët mbanin në ... Read More

Dua Lipa mban koncert në Serbi!

11/11/2020

Dua Lipa pritet të mbaj koncert online për adhururesit e saj në Serbi. Ajo paralajmëroi në llogarinë e saj në Instagram se “Studio 2054” është ... Read More

Lajm i mirë për fansat/ Maluma koncert në Tiranë përpara verës

19/01/2020

Maluma do të vijë në Tiranë. Bëhet me dije se këngëtari do të mbajë një koncert në vendin tonë përpara verës. Lajmi ka nisur të ... Read More

Mbajti koncert recital në Tiranë, Soni flet me emocion pas përfundimit të tij

04/05/2019

14:13 | 4 Maj 2019 14:13 | 4 Maj 2019 Soni Malaj ditë më parë mbajti koncert recital në Tiranë. Soni Malaj mbajti koncert recital ... Read More

Koncerti recital, Soni Malaj dhe Majk ‘elektrizojnë’ atmosferën në Tiranë

03/05/2019

21:23 | 3 Maj 2019 21:23 | 3 Maj 2019 Dy dië më parë, Soni Malaj mbajti koncert recital në Tiranë. Soni Malaj ka kënduar ... Read More

Këta janë emrat e estradës që po marrin pjesë në koncertin e Soni Malajt

01/05/2019

Soni Malaj sonte po mban koncert recital në Tiranë. Këngëtarja e njohur Soni Malaj po dhuron performancë mahnitëse në koncertin që po mbahet në Amfiteatrin ... Read More

Majk ‘elektrizon’ skenën në Tiranë

01/05/2019

Sonte (e merkure) po mbahet koncert me dy artistë të njohur në Tiranë. Në Amfiteatrin e Tiranës Soni Malaj po mban koncert recital, në të ... Read More

E veçanta e albumit “Mindil” të Rona Nishliut

21/04/2019

Rona Nishliu ka zbuluar detaje nga albumi i saj i ri, i cili do të promovohet në një koncert pas tre ditësh. Rona Nishliu ishte ... Read More

Para koncertit, Dua Lipa sjell poza joshëse nga Kina

19/04/2019

Dua Lipa këto ditë po qëndron në Kinë. Dua Lipa së fundi ka mbajtur koncert në Shangai, ku ishte e ftuar speciale nga “Channel”, shkruan ... Read More

Capital T publikon pamje nga koncerti i Drake: Publiku shqiptar meriton të tilla koncerte

20/03/2019

Ylli i suksesshëm i hip-hopit shqiptar, Capital T, ka ndjekur nga afër një koncert të këngëtarit të famshëm kanadez, Drake. Trim Ademi është mahnitur me ... Read More

Enca perfomroi para mijëra fansave në Kurdistan, këndon edhe në gjuhën kurde

20/03/2019

Ashtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja Enca Haxhia mbajti një koncert para mijëra fansave të saj, në Kurdistan. Ajo ndau me fansat në Instagram disa imazhe ... Read More