Tag: komentuar

Arjola Demiri zbulon kërkesën që u ka bërë 3 fëmijëve: Mos më thërrisni mami por teze, ja arsyeja

23/11/2020

Aktorja e humorit Arjola Demiri është një ndër personazhet më të komentuar në showbiz, përsa i përket jetës së saj private si dhe së fundmi ... Read More

Shqipe Hysenaj bën deklaratën e papritur për konkurrentët e “Për’puthen”: Dy vajza janë të lidhura jashtë

23/11/2020

Emisioni “Për’puthen” është kthyer në emisionin më të ndjekur e të komentuar të këtyre javëve dhe ka nxitur debate të shumta në media e rrjete ... Read More

Stresi poston foton e ëmbël me Kejsin: Kaluam sfida, njërëz të lig, por se dinë që…

19/11/2020

Stresi dhe Kejsi, janë një ndër dyshet më të komentuar në median rozë. Kjo për faktin se dyshja janë përfolur disa herë për një ndarje, ... Read More

Luana shfaqet provokuese, ekspozon gjoksin në këmishën e zbërthyer

14/11/2020

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është një prej emrave më të komentuar të ekranit, si për jetën profesionale ashtu edhe për atë private. Moderatorja është shumë ... Read More

Ermira del me shëtit me veturë, kombinimi i saj merr gjithë vëmendjen

14/11/2020

Ermira Shkodra Agushi ka arritur të jetë ndër emrat më të komentuar nga mediet rozë që kurorëzoi martesën me reperin Gold Ag. Ata pritet që ... Read More

Transformimi i ish-Presidentes së Kosovës/ Atifete Jahjaga mahnit me pamjen e saj

11/11/2020

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, është komentuar jo pak herë vitet e fundit për ndryshime drastike në pamje. Pasi la postin e Presidentit, Jahjaga merret ... Read More

Anita nuk përmbahet më, pubikon foto intime me Ramush Haradinajn

29/10/2020

Janë mjaft të komentuar si çift pasi dashurinë për njëri-tjetrin e tregojnë publikisht. Bëhet fjalë për kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, ... Read More

Andrra zbulon për çfarë debaton më shumë me Sinanin: Më thotë se…

28/10/2020

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit. Së fundmi partnerja e këngëtarit Hoxha ka zgjedhur të ndajë disa ... Read More

“Zemrën time e kam pranë”, Fjolla Morina nuk e fsheh më dashurinë për Fisnikun

27/10/2020

Fjolla Morina, këngëtarja e njohur shqiptare së fundmi ka qenë mjaft e komentuar. E këtë herë jo për shkak të arrestimit, por për propozimin që ... Read More

“Memo” i “Mrekullia në qelinë e 7-të” së shpejti i ftuar në emisionin shqiptar

16/10/2020

“Mrekullia në qelinë e 7-të” ishte filmi më i ndjekur dhe i komentuar gjatë periudhës së karantinës në rrjetet sociale në shumë shtete të botës, ... Read More

Ribashkohen Fero dhe Arbenita, modelja poston videon e ëmbël pranë reperit

09/10/2020

Fero dhe Arbenita, një ndër çiftet më të komentuar të shobbiz-it janë ribashkuar . Këtë e konfirmoi vetë modelja me anë të një postimi në ... Read More

 “Disa njerëz do të të “duan” për aq kohë sa mund të të përdorin”, pas ndarjes nga Fero, Arbenita hedh një thumb në rrjetet sociale

23/09/2020

Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita janë një ndër dyshet më të komentuar të shoëbiz-it. Mirëpo duket se dyshja i ka dhënë fund marrëdhënies, ... Read More