Tag: kohësh

Nuk do t’ia di për rregullat anti-covid, Yllka Kuqi fillon me mbrëmje muzikore

15/01/2021

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e ... Read More

Loredana konfirmon rikthimin me Mozzik/ Fotoja e çiftit në krah të njëri-tjetrit

09/01/2021

Prej kohësh po përflitej se Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar e madje çifti u fotografua bashkë disa herë. Mirëpo në një intervistë për “Prive”, reperi ... Read More

Tuna i hoqi djalit mbiemrin Berisha, Roberti e Patrisi: Në Instagram mundesh t’ja bësh edhe Sali Berisha, por …

03/01/2021

Tuna dhe Patrisi nuk janë më në lidhje. Prej kohësh po përflitet që Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Këngëtarja ka ... Read More

“Uroj që ky fundvit t’ju gjejë me zemrën plot dashuri”, Vlashent Sata ndan momentet më të bukura me Dojna Memën

30/12/2020

Prej kohësh në media është përfolur se Vlashent Sata dhe Dojna Mema janë në një lidhje, por asnjëri prej tyre nuk e pranoi këtë. Së ... Read More

Fifi fliste për dashuri të madhe, por sapo pranoi se është ndarë nga partneri

29/12/2020

Kengëtarja Fifi prej kohësh është përfolur për lidhjen e saj, të riun nga Tirana me Xhuljon Tabakun, dhe pse këngëtarja tentoi gjithmonë të ishte e ... Read More

Pasi publikoi këngën, Flori kërkon falje: Thjesht nuk munda dot

29/12/2020

Flori Mumajesi është shkëputur prej disa kohësh nga muzika dhe po ashtu dhe nga jeta publike. Mirëpo, kantautori u rikthye ditën e djeshme me një ... Read More

Telashe për Princin e Anglisë/ Bie alibia e tij për abuzimin me adoleshenten

12/12/2020

Djali i mbretëreshës Elizabeth, Prince Andreë prej kohësh është akuzuar për abuzim seksual me një adoleshente vite më parë. Ka qenë vetë adoleshentja Virginia Roberts, ... Read More

“Do të kemi aq fëmijë sa Hailey dëshiron”, Justin Biber flet për herë të parë mbi planet për të zgjeruar familjen

02/12/2020

Këngërari i njohur Justin Biber dhe modelja Hailey prej kohësh po jetojnë dashurinë e tyre të cilën e kanë kurorëzuar edhe në martesë. Në një ... Read More

Një motër llafazane ju mban larg depresionit!

24/11/2020

Se ekzistenca e një motre të bën më të lumtur dihet prej kohësh, por e reja qëndron diku tjetër. Me fat akoma më shumë janë ... Read More

Mohuan lidhjen por Majk dhe Miss Kosova “kapen mat” tek shtëpia e reperit

24/11/2020

Prej disa kohësh, flitet që reperi i njohur nga Kosova, Majk, dhe Miss Kosova, Blerta Veseli, janë në një lidhje dashurie. Pavarësisht sinjaleve që janë ... Read More

“Nana e muzikës”/ Mozzik rikthen Elvana Gjatën, zbulohen detaje rreth hitit që do të vijë së shpejti

15/11/2020

Prej shumë kohësh këngëtarja Elvana Gjata përveçse nuk ka qenë aktive në muzikë, na ka munguar edhe në rrjete sociale, nga të cilat u shkëput ... Read More

Yllka ka mbetur e shëndoshë pas lindjes, ka shkuar të dobësohet tek Shkenda Dubova

11/11/2020

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e ... Read More