Tag: kohën

Ja cilët janë dy lojtarët më të izoluar nga Zinedine Zidane në kohën e fundit

11/01/2021

Dy lojtarët më të izoluar nga Zidane në kohën e fundit. Real Madridi në kohën e fundit ka rezultate vetëm pozitive duke qenë e pamposhtur ... Read More

Djali i Hashim Thaçit kujton kohën kur shkonte në pushime me babin

11/01/2021

Endriti kujton kohën kur shkonte në pushime me babin, ish-presidentin Hashim Thaçi. Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti e ka publikuar një foto të rrallë ... Read More

Përlotet Sindi teksa flet për kohën e studimeve, veprimi i Melisës i habiti të gjithë

07/01/2021

Sindi përlotet teksa flet për kohën e studimeve, veprimi i Melisës i habiti të gjithë. Ditën e djeshme në ‘Përputhen’ u transmetua takimi i Sindit ... Read More

Nevina Shtylla tregon për periudhën e vështirë të fëmijërisë: Jam bullizuar nga mësueset, kam dashur të lë shkollën

28/12/2020

Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla, në rubrikën “N’fermë” ka zbuluar se në kohën kur u shpall Miss, është bullizuar në shkollë dhe jo vetëm nga ... Read More

Gjejeni personin pa maskë

19/12/2020

22:53 | 18 Dhjetor 2020 Në kohën kur maskat janë obligative për shkak të Covid-19 po dalin edhe shaka të ndryshme. Tani po qarkullon një ... Read More

Pogba në Juventus? Ky është lajmi i fundit

18/12/2020

Agjenti i Paul Pogbas, Mino Raiola është parë në Torino në kohën kur po përflitet rikthimi i mesfushori ne Juve. Raiola ka thënë në një ... Read More

28 vjeçari e qet veshkën në shitje

15/12/2020

Ai pësoj humbje të mëdha ekonomike pas dy izolimeve në Luginë, së pari, në kohën e shfuqizimit të nenit 370 dhe më pas, pas shpërthimit ... Read More

Do habiteni nga benefitet e sistemit të Gaddafit/ Pothuajse çdo shërbim ishte falas!

30/11/2020

Dikush mund ta mbajë mend kohën, kur shqiptarët shkonin për të punuar në Libi, në vitet ’80 të shekullit të kaluar. Këtë ata e bënin, ... Read More

Modelja Emina Çunmulaj merr vendimin drastik. Ja çfarë thotë

06/10/2020

Emina Çunmulaj ka gjetur një mënyrë për të mos e shpenzuar kohën kot duke kaluar sa nga një rrjet social në tjetrin. Ish-modelja shqiptare ka ... Read More

Mjekja stomatologe: Distancim fizik deri në 6 metra gjatë furçimit të dhëmbëve

27/04/2020

Voltiza Duro – Edlira Baruti: Rëndësia e dezinfektimit në kohën e koronavirusit. “Kujdes, vendosini furçat në mbajtëse individuale” Në një kohë që larja e duarve, ... Read More

Lyrical Son rrëfen momentin e vështirë: Mjekët i sugjeruan bashkëshortes të abortonte

23/04/2020

Reperi Lyrical Son, së fundmi ka treguar se si po e kalon kohën në karantinë së bashku me familjen e tij.  Gjatë një lidhje direkte ... Read More

Balerini shqiptar e thotë hapur: Gjatë karantinës kam parë vetëm porno

20/04/2020

Balerini Graciano Tagani ka treguar hapur se si e kalon kohën në karantinë. I ftuar ditën e djeshme në rubrikën ‘Trotuar’ në ‘E Diell’, u ... Read More