Tag: kohë

Milan dhe Atalanta, duel për talentin më të madh belg!

15/04/2021

Jo shumë kohë para përfundimit të sezonit, Milan filloi të mendonte seriozisht për tregun e transferimeve. Kualifikimi ose jo në Champions League do të jetë ... Read More

Vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit po duket si ‘loçkë’ e vërtetë sot

13/04/2021

Njihuni me vajzën e Merita dhe Nysret Muçiqit. Merita e Nysret Muçiqi ka kohë që janë pasivë në muzikë. Çifti kanë tre fëmijë, Albatriti, i ... Read More

Ana “çmendet” për Fatjonin – çka janë këto komente në mes tyre?

11/04/2021

Pak kohë më parë, Ana vendosi t’i japë fund e vetme rrugëtimit të saj në “Për’puthen”, pas refuzimit të Rinianit për të dalë me të. ... Read More

“Princi im i kaltër…” Ditëlindja e parë si baba për princin Leka, ja si e uron Elia

26/03/2021

Princi Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër të një vajze pak kohë më parë. Geraldina e vogël e ka bërë çiftin të ndihet shumë ... Read More

Bujar Qamili rrëfen betejën e vështirë me Covid-19: Pas 4 ditësh gjendja u përkeqësua, djali më tha ke qëndruar 21 ditë në koma

24/03/2021

Këngëtari i dashur për publikun  Bujar Qamili pak kohë më parë u infektua me Covid-19.  Në një lidhje me Skype në emisionin “Wake Up”, Bujari ... Read More

A e ka gjuajtur me karrige Shqipen?- Atdheu flet për herë të parë për lajmet

20/03/2021

Atdheu flet për herë të parë. Pak kohë më parë në media bëri bujë lajmi se Atdheu i ka gjuajtur me karrige Shqipes. Kjo deklaratë ... Read More

Pse të gjithë i urrejnë vozitësit e BMW-së

20/03/2021

Në vitet e fundit, teza se shoferët e BMW janë më të vrazhdët dhe në të njëjtën kohë më agresivët në trafik është bërë e ... Read More

Learta trupin si ‘peshk’ edhe pas lindjes

18/03/2021

Learta tregon linjat e trupit pak kohë pas lindjes. Learta Jakupi është një ndër fytyrat më të njohura në mediat rozë. Pas çdo postimi që ... Read More

Pyetet a do të rikthehet në televizion, kjo është përgjigja e shkurt e Elita Rudit

18/03/2021

Elita Rudi tregon se a do të rikthehet në televizion Moderatorja e njohur ka kohë që i ka munguar ekranit. Pas lindjes së djalit Zërit, ... Read More

“Narcistët nuk kanë ndjenja as për fëmijët e tyre” – A po e thumbon Tuna Patrisin me këto postime?

15/03/2021

Tuna ka publikuar dy foto me shkrime thumbuese në Instastory Këngëtarja e njohur ka kohë që thuhet se i ka dhënë fund martesës me Patris ... Read More

Historia e 23 vjeçares që ka 11 fëmijë

15/03/2021

Imagjinoni jo një por njëmbëdhjetë foshnje që kërkojnë vëmendjen tuaj në të njëjtën kohë. Kjo është jeta e Christina Ozturk, një grua 23-vjeçare dhe ajo ... Read More

Gjyste Vulës i gatuan pite kunata

14/03/2021

Kunata i gatuan pite Gjyste Vulës. Këngëtarja Gjyste Vulaj kohë pas kohe tregon raportet e mira që ndanë me familjarët e Sokolit. Së fundmi ajo ... Read More