Tag: klubit

Milan në aksion, po e transferon zëvendësuesin e Kessie nga Franca

14/09/2021

Franck Kessie nuk ka venduar ende të nënshkruaj kontratë të re me Milanin. Kjo ka bërë që drejtuesit e klubit kuq e zi të interesohen ... Read More

Barcelona merr vendim për Dembelen

09/09/2021

Gjatë prezantimit të Luuk de Jong si nënshkrimi i fundit i Barcelonës, presidenti i klubit Joan Laporta mori kohën për të diskutuar, mes shumë temave ... Read More

Pioli shtylla kryesore e Milanit, disa statistika mbreslënëse

09/09/2021

Kryetrajneri i Milanit, Stefano Pioli është një nga shtyllat kryesore të klubit, pasi e ka shndërruar skuadrën nga një luftë për të arritur në gjashtë ... Read More

Salah e shokon klubin me kërkesën për pagë në kontratën e re – dëshiron të bëhet edhe më i paguar se Cristiano Ronaldo

04/09/2021

Tifozët e Liverpoolit kanë që të zhgënjyer me vendimin e klubit që të nënshkruajë vetëm me një lojtar këtë verë – Ibrahima Konatén. The Reds ... Read More

Krizë të Juventusi, Allegri i pakënaqur me krerët e klubit

01/09/2021

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka mbetur plotësisht i pakënaqur me drejtuesit e klubit italian. Në fakt, mediumet italiane kanë raportuar të mërkurën, se Allegri ... Read More

Zbulohen detajet nga kontrata e re që Interi planifikon t’ia ofrojë Brozovicit

29/08/2021

Krerët e klubit të Interit raportohet se janë duke përgatitur një kontratë të re për Marcelo Brozovicin. Kontrata aktuale e kroatit skadon më 30 qershor ... Read More

Tensionohet situata mes Juventusit dhe Ronaldos pas takimit të sotëm

26/08/2021

Situata mes Juventusit dhe Cristiano Ronaldos është tensionuar pas një takimi mes drejtuesve të klubit dhe menaxherit të lojtarit, Jorge Mendes. Sipas mediave të shumta ... Read More

Messi mbërrin në Paris, pritet nga një numër i madh tifozësh

10/08/2021

Lionel Messi mbërrin në Paris dhe tashmë pritet vetëm zyrtarizmi nga ana klubit të PSG për kontratën dyvjeçare me opsion rinovimi edhe për një vit ... Read More

Surprizon Chiellini, rinovon kontratën për 2 vite të tjera në Juventus

03/08/2021

Giorgio Chiellini do të vazhdojë aventurën e tij me Juventusi. Kapiteni ka arritur akordin me drejtuesit e klubit bardhezi për rinovimin e kontratës deri më ... Read More

Zlatan Ibrahimoviç i jep lajmin e mirë Milanit

20/07/2021

Zlatan Ibrahimoviq është duke vazhduar rikuperimin në qendrat stërvitore të klubit për sezonin e ri. Mediat italiane kanë bërë të ditur se sulmuesi 39-vjeçar po ... Read More

Pamje nga moment kur Ramos arrin në zyrat e PSG-së

07/07/2021

Sergio Ramos tashmë ndodhet në zyrat e klubit të Paris Saint Germain. El Chiringuito ka publikuar pamje të ish kapitenit të Real Madridit në PSG, ... Read More

Sarri zyrtarizohet të gjiganti nga Serie A

09/06/2021

Trajneri Maurizio Sarri ka marrë drejtimin e klubit italian, Lazio. Tekniku italian ka nënshkruar kontratë dyvjeçare. Këtë e ka konfirmuar eksperti i merkatos, Fabrizio Romano ... Read More