Tag: këto

Milot Rashica starton për Norvichin

21/01/2022

Norvich City sonte do të këtë punë me skuadrën e Watfordit si mysafirë. Të dyja këto skuadra nuk është se kanë pasur paraqitje të mira ... Read More

Super përballjen na presin sonte: Milan – Roma e Juventus – Napoli

06/01/2022

Milan – Roma e Juventus – Napoli, këto super përballjen na presin sonte. Sonte (e enjte) do zhvillohen disa super ndeshje në kuadër të Seria ... Read More

UEFA ri-cakton përballjet për fazën 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve – vëmendja te dy super derbi

13/12/2021

Shorti i fazës së 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve po zhvillohet në këto çaste në Nyon të Zvicrës dhe atë mund ta ndiqni ... Read More

Bora nuk pati zemër ti fshijë këto fotografi me Donaldin

06/12/2021

Pavarësisht gjithë historisë me Donaldin, Bora nuk pati zemër ti fshijë këto fotografi. Bora Zemani ka befasuar me reagimin e saj kundrejt Donaldit. Ani pse ... Read More

“Unë sot e kam kuptuar që Bora e dashuron vërtet Donaldin”, miku i Borës flet pasi Donaldi tha se e pëlqen Beatrixën

02/12/2021

Kjo është gjendja e Borës pasi Donaldi tha se e pëlqen Beatrixën në Big Brother VIP Këto ditë në rrjete sociale është komentuar shumë raporti ... Read More

Këto janë simptomat e variantit Omicron: “Lodhje ekstreme”

01/12/2021

“Lodhje ekstreme”, këto janë simptomat e variantit Omicron. Omicron – varianti me emrin e alfabetit grek u zbulua ditë më parë në Afrikën e Jugut. ... Read More

Nora nuk i lë vend imagjinatës, i heq gati të gjitha në fotografinë e fundit

01/12/2021

Nora Istrefi vazhdon të sjell imazhe hot edhe në këto temperature të ulëta. Këngëtarja kosovare e cila pëlqehet për muzikën që lanson ndër vite ka ... Read More

Shyhretja vesh kompletet më të bukura, duket si vajzë e re

15/11/2021

Sa bukur duket me këto komplete Shyhretja. Shyhrete Behluli vazhdon të jetë një emër që në çdo kohë duket perfekte dhe ua kalon të gjitha ... Read More

Inzaghi flet pas barazimit me Milanin, ka një shqetësim të madh

08/11/2021

Inzaghi i shqetësuar pas ndeshjes ndaj Milanit, këto janë arsyet. Mbrëmë është luajtur derbi i Milano-s ndërmjet dy skuadrave të cilat vijnë nga ky qytet, ... Read More

Ky do të jetë ylli i ardhshëm në Barcelonë

17/10/2021

Këto janë kohë të trazuara në FC Barcelona. Blaugrana janë në një situatë të tmerrshme financiare dhe panë yllin e madh Lionel Messi të largohet ... Read More

3 gratë më hakmarrëse të horoskopit – Mos i nevrikosni këto 3 shenja!

17/10/2021

Këto 3 tipologji grash nuk mund të superojnë asnjë ngjarje negative pa u hakmarrë dhe janë në gjendje të ushqejnë inat për gjithë jetën. Binjakët ... Read More

Në këtë formë Genta po e fshehë barkun e fryrë

09/10/2021

Genta Ismajli, është emri më i lakuar në mediat online këto ditë. Që nga bërja publike e lidhjes së saj me të dashurin turk, Usta, ... Read More